Wiele osób uważa

Wiele osób uważa, że ​​słoneczny letni dzień, nie powinni nosić żadnych ubrań dziecko. Jest to błędne przekonanie. Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie dziecka budzi w jasnych ubraniach i zmiany pieluchy do prostego pieluchy. Aby uniknąć oparzenie słoneczne nosić dziecko koszulki z krótkimi rękawami i nasmarować kremem, jeśli to konieczne. Gorąco sezon przeniesiono do małego korpusu jest cięższy niż zimno. Doprowadzić wodę do spacer, a od czasu do czasu dać do dziecka. Pierwsze dowody na przegrzanie pogorszenie nastroju dzieciak nos ciepłej i spocone plecy.

Spacerując z wózkiem dziecięcym, usuń go z przylądka, aby dziecko oddycha łatwo. Nie trzeba niczego położyć dziecko, w razie potrzeby cienkiej pieluchy.

Po spacerze, należy sprawdzić, czy dziecko jest odpowiednio ubrane. Jeżeli szyja i plecy na dziecko spocony, więc było gorąco i następnym razem łatwiej jest nosić.

46

Dla każdego z rodziców jest bardzo ważne, jak ich dzieci uczą się, co ich sukcesów w szkole. Każdy rodzic chce, aby dziecko zostało podane do łatwego badania.

To prawda, że ​​nie każde dziecko chce się uczyć; niektórzy leniwi, a niektóre badania daje bardzo trudne. Wychowawcy już dawno zauważyli, że troechniki chce osiągnąć w życiu sukces częściej niż ci, którzy studiował przez pięć. Tu nie chodzi o dzieci, które są dobrze zbadanych, byli utalentowani i stał się wybitny naukowiec lub dobrym lekarzem.

Jak to jest możliwe? Ale zdarza się, że nie zawsze troechnikov szczęście w życiu.