Według naukowców medycznych, większość chorób

Według naukowców medycznych, większość chorób – w wyniku pewnych problemów w kręgosłupie.
Nie oddać, “Strajk” może odpowiednio dobrany materac, w zależności od wagi i stylu życia.

250_462bb4da962f29e695
“Ascona” materace serii zostały zaprojektowane z wszystkich funkcji organizmu ludzkiego i może być doskonałym narzędziem zapobiegawczego w walce o zdrowie układu mięśniowo-szkieletowego. Różnorodność kolekcji i modeli pozwala obserwować indywidualne podejście www.banaby.pl: kupujący jest pewny, aby znaleźć materac, który jest odpowiedni dla niego.
Cechy materacy “Ascona” – ortopedyczne podparcie kręgosłupa redystrybucja ciśnienia, niezawodność projektowanie, materiały higieniczne i przyjazne środowisku.

Głównym składnikiem efektu ortopedycznej – blok z niezależnych źródeł. W tej sekcji każda sprężyna jest w osobnej “pokrywa” i nie wpływa na drugi pod obciążeniem. Materac nie jest zdeformowana i zapewnia optymalne podparcie dla każdej części ciała. Niektóre modele “Ascona” mają ulepszone właściwości ortopedyczne: średnia z nich jest wzmocniona ze względu na położenie sprężyn w szachownicę. To rekompensuje największej powierzchni ładunkowej w miednicy i bioder.
Niektóre materace z tej serii, na przykład, z kolekcji «Askona Srebrny», stworzonej na podstawie niezależnych źródeł jednostek małych średnicach www.banaby.pl – multipokete. Wysoka gęstość sprężyn zapewnia punkt dystrybucji obciążenia kręgosłupa niezawodne wsparcie dla osób w każdym kategorii wagowej.

Funkcja «Askona srebra» – jony nanosrebra “wszczepione” w powłoce materaca. Zapewniają one ochronę antybakteryjną powierzchni materaca, usunąć napięcie statyczne (efekt anty-stres). Po kontakcie ze skórą srebra dostanie się do organizmu i normalizuje przemianę materii.

 

Materac kolekcji «Askona Softy» dokonywane na podstawie bloków niezależnych sprężyn unikalna opatentowana postać klepsydry – Hourglass. Mają wysoki stopień dostosowania się do właściwości struktury ciała i nie posiadają ograniczenia wagi.
Dla efektu ortopedycznego jest bardzo www.banaby.pl ważne wypełniacze. Materace “Ascona” wykorzystywać takie naturalnych, materiały wypróbowane, takich jak włókno kokosowe, włókno manila, filc, sizalu i naturalnego lateksu (tylko naturalne materiały są wykorzystywane do zbierania «Askona ogród»). Sztuczne nowoczesne materiały – hollofayber, Pianka poliuretanowa – hipoalergiczne, nietoksyczne, odporne na wilgoć i trwałe, długo utrzymać w czystości higieniczny. Od wypełniacza zależy od sztywności materaca i jej elastyczność.