Vrabcová świecić nawet bez nart: Czy czeską płytę i przygotowuje się do maratonu

Ambitna weekend cross-country narciarz Eva Vrabcová-Nývltová że latem tradycyjnie z chińskim atramentem w wyścigach cross-country. W sobotę zagrała w Pradze Grand Prix na 10 kilometrów, gdzie najlepiej Czeskiej zwiększonej wydajności. W nocy nie spać, a następnego dnia stanął na starcie wyścigu na 3000 metrów w ramach finałów lekkoatletycznych Extraliga na Julisce. A w przyszłym roku planuje maraton.

Teraz działa preparat letnia Ewa dostaje Vrabcov-Nyvltova do światowych liderów na narty. Dlatego czasami nawet w trakcie takich wyzwań jak tego weekendu. Na Birell Grand Prix w Pradze doskonały raz pierwszy 33:07 minut złamał rekord czeskie fabrykę 10 kilometrów.

„Wiedziałem, że byłem dobrze przygotowany, więc pokazałem tam coś.W ubiegłym tygodniu miałem pewne ograniczenia biegowe, poszedłem do nart rolkowych, tym bardziej jestem zadowolony „, twierdził czas Vrabcová-Nývltová w sobotnie kilkudziesięciu z nich.

Jej występ był tylko siedem sekund z dala od B Limit która była przeznaczona dla związku niedawnym MS Pekin na torze. Mu narciarz myślał o czasie sezonu.

„To był sen, ale chciałem znaleźć międzynarodowe spotkanie, gdzie bym przynajmniej próbował. Jednak ze względu na fakt, że możliwość nie był i nie mógł nic zrobić, „ona Vrabcová-Nývltová.

Aby uzyskać pomoc w jej przekroju zespołu country AK Olymp Brno, drugie popołudnie wydany na początku trojki w Ekstraligi Wyścig do Julisce [W najlepszym razie na końcu i stracony czas. 10: 05.67 min zajął siódme

„Chciałem się ścigać, ale do łóżka mam trzy rano, więc to naprawdę nie działa,” opowiada Vrabcová-Nývltová , „Chciałem pomóc klubowi. AK Olymp Brno jest wart dużo do mnie i wspiera mnie, więc to na pewno pasuje do mnie do walki o nią. Ale przykro mi, że dziś bardzo godni. „

Ale to wszystko było tylko przygotowanie do wyścigu w sobotę w Usti nad Labem, gdzie sukcesy narciarz najpierw spróbować śledzić półmaratonu.

” jest to jeden z najważniejszych, chcę po raz pierwszy na prowadzenie półmaratonu.Czekam na to bardzo dużo, mam nadzieję, że będę robić dobrze „, mówi Vrabcová-Nývltová.

W następnym roku reprezentacja chce ruszyć dalej. „Chciałbym, aby spróbować sprowadzić Maraton w Pradze. Zobaczę, co razem jest to wielka niewiadoma. Będzie to także pierwsze doświadczenie „, mówi Vrabcová-Nývltová.