Villarreal musi postępować jak możemy, Spartan powiedział Lafata

Kapitan David Lafata uwierzyć, że gracze Sparta musiał dokonać rewanż w czwartek w ćwierćfinale Ligi Europejskiej przeciwko Villarreal rozszerzyły udanej podróży Cup. Letna, według niego mogłoby pomóc drugi zespół jest zdecydowanym faworytem i musi scedować, a mieszkańców stolicy tylko może cię zaskoczyć. Czech wicemistrz złapie deficyt wynoszący 1:.. 2 w Hiszpanii

„w sezonie Cup już idzie dobrze powyżej planu i inne gry są nagrodą Gdybyśmy byli w stanie ponownie awansować, byłoby strasznie piękne. będę robić nic, „ powiedział Lafata konferencja prasowa.

” Villarreal jest zdecydowanym faworytem, ​​ponieważ wcześniej musi, możemy. Ale państwo może być wszystko. zostanie wyprzedany. pojedziemy widzów.Nawet jeśli to nie wyszło, możemy opuścić boisko z wysoko podniesioną głową, „ powiedział Lafata.

Sparta według procedury może wygrać 1 do 0. ” To prawda, że ​​wprowadzone odwet doskonały wynik jest nadal grać. Dajcie nam 1: 0, ale nie wiem, czy możemy go odtworzyć. Jak dotąd wszystkie mecze w tym sezonie UEFA dała każdy cel, a jeśli ustalono, że byłoby dobrze, „ powiedział Lafata, który zaczął się zastanawiać, jak Villarreal gry na zewnątrz.

„Niektórzy mają przewagę, ale myślę, że nie one całkowicie zwyczaj tylko bronić. To zależy od tego, co oni pozwolić i jakie pozwalają nam: „ powiedział-letni napastnik.

Letenští mają obecnie bardzo napięty harmonogram i hotele są częściej niż w domu. ” Kiedy wygrywa, tak to trwa lepiej.Jak są urazy i vykartovaní graczy w hotelach i zmieniają się i są zawsze te same twarze. Więc może to być „ uśmiechnął Lafata.

W niektórych mecze pucharowe w tym pojedynku otwarcia w Villarreal właśnie rozpoczął na ławce, ale toleruje go dobrze. ” Podchodzę go normalnie. Kiedy trener stoi, jestem szczęśliwy, jeśli nie, więc muszę w pełni trenować, więc muszę go przekonać, że mogę stanąć obok. W naszym składzie jest około 20, więc strzelać inaczej, „ Lafata powiedział.