Vietti pochwała kadencji Villarreal, umysł i reprezentacja

Bardzo szybko zaczął wznosić w Hiszpanii gwiazdy Luciana Vietta. 21-letni argentyński napastnik w sierpniu przeniósł się z domu do Villarreal i Racing wystarczyło mu zaledwie kilka tygodni, aby pasowały do ​​pierwszym składzie. Zespół pomaga ważne cele…

Vietti jesień udało siedem goli, a niedawno zdecydowała się na przykład, aby dopasować gruntów Atletico Madryt. Trzy kluby następnie dołączył do Ligi Europejskiej i zdobył nawet komplementy w porównaniu z napastnikiem Manchesteru City Sergio Aguero.

„To niewiarygodne, że w porównaniu z takiego gracza, może jestem w połowie tak dobry jak Agüero. on jest świetnym graczem i to widać na co dzień.Gdybym mógł być taki jak on, byłbym bardzo szczęśliwy „ powiedział Vietti.

” Villarreal to świetny klub i daje szansę na młodych zawodników, bo mogę szybko uczyć się i rozwijać , Mieli wielkie zainteresowanie mną, a to oznaczało dużo. Chcę spłacić je teraz i pokazać, jak bardzo jestem zadowolony i dlatego postanowiłem tak. Sześć miesięcy spędzonych w Hiszpanii było bardzo pozytywne po raz pierwszy w swojej karierze żyć z dala od domu, a prawda jest taka, że ​​jestem bardzo zadowolony z tego, jak wszystko idzie „ mówi Vietti.

Młody argentyński jest również bardzo wdzięczny dwóch trenerów.Pierwszym z nich jest Żółta łódź podwodna trener Marcelino, który nie wahał się, a gracze szybko włączyć w pierwszym składzie. „Oni próbują złagodzić moją głowę. Mówi mi, że jest to nadal tylko pierwszy miesiąc w Hiszpanii i muszę przejść przez proces adaptacji. Nie poganiaj mnie i sprawia mi pewne cele, ponieważ mogę poprawić krok po kroku” Vietti ocenić ich aktualny trener.

Vitetta miał wielki wpływ i aktualny trener Atletico Madryt Diego Simeone. Obaj spotkali się w Racing Club i tuż poniżej tego Vietti Cox zadebiutował w pierwszej lidze argentyńskiej. „Simeone dał mi najważniejszą szansę mojej karierze gry, jestem mu wdzięczny do końca życia. Każdy gracz marzy oczywiście, że nosi koszulkę narodową.Zdaję sobie sprawę, że moje stanowisko jest bardzo konkurencyjny, postaram się służyć najlepszą wydajność w Villarreal i dzień, kiedy mój trener krajowy zdecyduje się zadzwonić, będę szczęśliwy i wdzięczny, „ wygląda występy Vietti dla argentyńskiej drużyny seniorów krajowym.