Torres: Chcę zostać królem strzelców Serie A

Fernando Torres w lecie pozostały po nieudanej rozdziału w Chelsea na dwuletniego wypożyczenia do AC Milan. Powrócić do swego zabójcę kształtować go, ale jak dotąd nie udało, podczas dziewiątej hitu tylko raz i trwać nawet brakowało podstawowego zestawu. Hiszpański napastnik wciąż wierzy, mógłby stać się najlepszym strzelcem najwyższej włoskiej konkurencji.

A trzydzieści Torres praktycznie ich wydajność wynika z umowy na Stamford Bridge, a biorąc pod uwagę jego wiek nie można oczekiwać, że powinno to się diametralnie zmienić na lepsze. Wprowadzenie jej funkcjonowania w drugim największym włoskim mieście Choć udało, od razu zdobył w swoim debiucie w formacji początkowej.Od tamtej pory jednak nie udało mu się narzucać.

Nie mogę nawet cały zespół, ale Torres uważa, że ​​jest na dobrej drodze. „Jeśli mecz zakończy się bezbramkowym remisem w, ale stworzyliśmy wylądował pięć szanse, że to dobry znak. Takie mecze nie były wiele, ale to do nas, aby go zmienić” mówi.

Pomimo słabej wydajności rodem Madryt, ustawia wysoki. „Moim celem jest nadal być najlepszym strzelcem. Milan sprowadził mnie tutaj, więc użyłem cele szansę i strzał. To moja praca.Jeśli nie uda, ktoś inny by się przejął moim miejscu. „ powiedział dla Gazzetta dello Sport. ” Ale jak powiedziałem, punktacja nie jest obsesja, tylko gdy widzę kolegę w lepszej pozycji, przekazuje go „.

hodowli Atletico Madryt na koniec wywiadzie również podkreślić, że Rossoneri muszą wrócić do walki o czołowe pozycje. „Tutaj w Mediolanie mamy wszystko, aby ponownie uruchomić, ale z mojego doświadczenia że nie można spieszyć te rzeczy. Oczywiście, głównym celem jest dostać się z powrotem do Europy, ale nie musi być zbyt chętny, „ ostrzegł.

” Piłka idzie w kółko. Mediolan wielkie powroty z powodu dużych graczy chce grać w wielkich klubach. A wielkie kluby są te z bogatą historią, „ zawarta Fernando Torres.Filippo Inzaghi doprowadził zespół jest obecnie na siódmym miejscu w tabeli i niedziele do wielkiego miasta derbach z Interem.