Tiger, pocałunek, fani strach, ale także zły. Koukalová zdenerwowany rosyjski doping

Coś, że tylko jeden przeżyć kilka razy w życiu. Gabriela biathlonista Koukalová rozpływał nad atmosferą domowego wyścigu Pucharu Świata w Nove Mesto na Morawach, a tym bardziej żałowała, że ​​ze względu na trzy błędy w strzelaniu przyszedł w sprincie stojącego na szansę na medal. Dodatkowo nieco naprzód celem uderzył kamień i spadł niewygodnie, które weszło kilku sekund, które mogłyby rzucić w sobotnim bojownika.Największym rozczarowaniem ale Koukalová na trzynastym miejscu i pogratulował jej mąż Peter, znosił raporty rosyjskiego dopingu.

Więcej informacji na temat najbliższych 31 rosyjskich biathlonistów jest podejrzany o stan sponsorowanych doping Koukalová zadrżał. „To rażące i jestem strasznie przykro. Myślałam, że nasz sport jest stosunkowo młody i powinien być w tej branży nie może odegrać taką rolę, chciałbym zrobić jedną rzecz „zadumał Królową ostatni sezon

.”: Aby być fair w sporcie iw życiu Jedyną szansą człowiek może ważyć się „potępił oszustów Koukalová i dołączył do francuskiego Overlord Martin Fourcade, który wezwał do ewentualnego bojkotu marca mundialu w Tiumeń.

” Jeśli Martin Fourcade zdecydował będą bojkotować Tiumeń, więc zdecydowałem się wspierać go w tym, „powiedziała czeska gwiazda.Pokazała wielką sprint wydajność działa on zniszczony trzy błędy na drugiej linii strzału.

„Nie pamiętam, kiedy ostatnio czuł silniejszy nartach, nie zdawałem sobie sprawy z siły nawet w ostatniej rundzie. Ponadto słyszałem siostra na wzgórzu, który brzmiał, kiedy doping szczekanie psa „, zaśmiała Koukalová. „Nerwowość zwyciężył, niestety,” przyznał obrońca całkowitego triumfu SP.

„To trochę wietrznie. Próbowałem strzelać głowę codziennie rano robić najlepiej jak mogłem. Ponadto, moje trzysta metrów przed metą udało się toczyć na skale, więc upadłem tak, że prawie wypadł z toru.W części, gdzie walka o cenne punkty i partycji, miałem wiele do stracenia, „przepraszam Koukalová.

” Staraliśmy się wycisnąć jak najwięcej jak to poszło. I ostro zahamował. I przeniósł cały ciężar narty, stracił napięcie mięśni…To zwolnił mnie, że został rzucił się jak tygrys, „opisał ze śmiechem rzucił ją.

wentylatory? Nie można kupić…

Strażacy wyruszył sobotę Koukalová jako trzynasty ze stratą mniej niż 37 sekund. A dzięki doskonałej formie biegu nie jest najwyraźniej boi się niczego.

„Absolutnie! Czuję się dobrze, a ja czekam na niego bardzo dużo. Mam nadzieję, że to nie jest najazd na choroby. Będę walczył dla wszystkich ludzi, którzy przyszli, i podziękować im za wsparcie.Jak wykazano tutaj dzisiaj, dana osoba może wystąpić tylko kilka razy w życiu. To nie może być wyrażona nawet kupić je dla świata „, wsunął przed entuzjastycznych fanów, którzy po raz kolejny stworzyli niepowtarzalną atmosferę.