Ten ruch pochodzi myśliwiec, który siedział w więzieniu: Muszą wyrwać z mojego serca

Ukraiński bokser Vladimira Klička oczekiwaniu „rutynowe” 25. mecz o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej, a jego przeciwnik ma przed nim jutro szansę na życie, który marzył. Australijczyk Alex Leapai do niedawna pracował jako kierowca ciężarówki, teraz będą walczyć o pas organizacji WBO i zapłacić około jednego miliona euro.

letni rodowity może stać się pierwszym australijskim mistrzem świata wagi ciężkiej, Leapai ale trwa mecz Oberhausen przede wszystkim jako szansę, aby pokazać, że jego życie w końcu wziął właściwy kierunek. W przeszłości miał problemy z alkoholem i narkotykami. W 2005 roku spędził sześć miesięcy więzienia za napaść dwóch bramkarzy w nocnym klubie w Brisbane.

„W dniu, kiedy dostał się do więzienia, był najgorszy w moim życiu.Teresa była w ciąży z Laexem. Kiedy wyszedłem, była w swoim ósmym miesiącu. To było bardzo trudne, „ wyznał były zawodnik rugby, który mieszka z żoną, sześcioro dzieci. Z ciężkim sercem pozostanie w Australii i Niemiec przybył z rodzicami, czterech braci i innych krewnych.

„Chcę pokazać, że stałem się lepszym człowiekiem, a ja uczyć się na własnych błędach. I zrobił wiele złego, teraz chcę spłacić zaufanie mojej rodziny. O tej okazji, marzyłem długie lata, i dziękuję za Jezusem, który dał mi go „, powiedział Leapai.

A szansa na walkę o tytuł przyniosła mu niespodziankę zwycięstwo nad rosyjskim Denis Bojcovem w listopadzie ubiegłego roku. Z 37 wrestlingu wygrał 30 . zwycięstwo, stracił cztery razy do tej pory. „Możesz zadzwonić do mnie, jestem marzycielem.Australia nigdy nie zrobił mistrz wagi ciężkiej, a kto wie, kiedy taka okazja znów powstaje. Tak szczerze mówiąc, będę musiał zgrać swoje serce. „ powiedział Leapai.

” Alex jest australijskim Rocky Balboa „, powiedział Kliczko. Cztery lata wcześniej ukraińska ma bilans 61 zwycięstw i trzy porażki. Nawet jeśli jego przeciwnik jest wyraźnym faworytem, ​​Kliczko powiedział, że nie będzie lekceważyć. „pokazał, że ma twardych ciosów i wielkie serce. Potrafi rzucać punch, aw tej roli niedoceniany czuje się dobrze „, powiedział Kliczko, który ma więcej pomysłów w trakcie przygotowania Ukrainy z powodu konfliktu z ojczystego kraju z Rosją.