Tematem moich studiów podyplomowych

Tematem moich studiów podyplomowych (“Wymagania bezpieczeństwa wydawniczej dla dzieci”), wymaga rozważenia bezpieczeństwa wydawnictwa książek dla dzieci z dwóch aspektów:
1. Informacje i psychologiczne bezpieczeństwo wydawców książek dla dzieci
2. Bezpieczeństwo techniczne publikacji dla dzieci, co znalazło odzwierciedlenie w wymaganiach higienicznych i standardów publikowania dzieci.
Trafność tematu, do pewnego stopnia, ze względu na ogólne trendy ruchu ludzkości. Szczególnie dotyczy to kwestii bezpieczeństwa informacji-psychologiczne. W ogóle, bezpieczeństwo – to zjawisko, bez których nie może się rozwijać normalnie jakąkolwiek osobę lub organizację społeczną, ani społeczeństwo, ani gospodarki, ani państwa. Nie ma obecnie proces transformacji społeczeństwa do nowej jakościowo państwa, które naukowcy nazywają społeczeństwa informacyjnego – działania informacyjne i informacyjnych w społeczeństwie odgrywają kluczową rolę. Nieograniczony rozwój i upowszechnianie “wolności słowa” często zamienia się w zwykły permisywizmu. W tym zakresie, tym bardziej znaczące i ekscytujące staje się taka sytuacja w dziedzinie literatury, mediów i SZJ jako powszechnego negatywnego wpływu na informacje ludzkiego. Szczególnie niepokojąca sytuacja jest postrzegana w mediach o bezpieczeństwo dzieci, jak Dzieci, ze względu na ich naturalnych cech psychologicznych są najbardziej narażone części populacji.

0_a2386_f43e5b00_orig
Jednakże, nawet jeśli zostawimy na boku z bezpieczeństwem zawartość literatury dla dzieci i skupić się tylko na “zewnętrznej” strony biznesu – w produktach drukarskich jak wydawniczej, stwierdzono wiele czynników i zagrożeń dla bezpieczeństwa publikacji książkowych dla zdrowia fizycznego osoby. Szczególnie istotne jest, ponownie, dla dzieci, dla najbardziej narażone na wszystkich planach grup społecznych. Problem ten jest szczególnie istotny w kontekście zaangażowania w jakość produktu.
Celem tego badania jest publikowanie dla dzieci, a przedmiotem – bezpieczeństwo informacji, psychologiczne i wydawnictwa techniczne dla dzieci.