Prawdziwi fani wsunął Ronaldo, głosowali na Messiego

Bratysława. The Golden Ball jest piłka nożna Oscar. Została ona przyznawana od 1956 roku, przeszedł kilka zmian, aż stała się globalna. W plebiscycie magazynu France Football oraz Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) głosowanie reprezentatywne trenerów, kapitanów i wybranych dziennikarzy.

Od wielu lat żyjemy w erze dominacji dwóch mężczyzn, co doświadczyli historii piłki nożnej. W 2008 roku zdobył Portugalii Cristiano Ronaldo, następnie cztery Argentyńczyk Lionel Messi (2009-2012) oraz w latach 2013 i 2014 ponownie Ronaldo.

Mimo, że 2015 był reżyserskim i złotą piłkę prawie na pewno znowu wygrać jedną z nich .

kilka dni już lat Cristiano Ronaldo ponownie zdominowany Rifle jak niszach. On pięćdziesiąt goli (w 58 meczach), dodano do niej osiemnaście asyst.Jest to rewelacyjny bilans.

Niestety dla Ronaldo i jego Real Madryt, żaden z jego celów nie doprowadziła w 2015 roku do uzyskania znaczących trofeów. I to jest istotne dla Portugalii hendikep.Zlatá piłki: Na gali w Zurychu w poniedziałek (Digi Sport wysyła od 18.30) doceniają najlepszy piłkarz świata, najlepszych trenerów, cały Eleven lub futbalistky.O Award Puskas Ferenc najpiękniejszą bramkę w okresie od 27 września 2014 do 23 września 2015 Kandydaci Talian Alessandro Florenz (interwencyjne dla aS Roma), brazylijski Wendell Lira (Atlético Goianesia) i Messi (FC Barcelona) Messi jest .Favoritom

Ronaldo nie gra podczas przeciętnego zespołu.Wokół jest najdroższym w historii drużyny. Żaden inny klub zainwestował w zakup gwiazd futbolu tyle pieniędzy, ile Madridčania przybycie Ronald (2009).

„W odniesieniu do wyników indywidualnych, kontynuacja artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 Zamówienie € 1,80 € więcej, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone