Nowa Anglia, nowe możliwości Eddie Jones jako podejście szturmowe w Szkocji

To byłoby głupie powiedzieć coś innego i nie jest tak, jakby on był jedynym trenerem zobowiązanym do bycia ambitnym. Dopiero we Włoszech oczekujemy nieco bardziej hartowanego. W Szkocji, Walii, Irlandii i Francji istnieją cztery letnie cykle, które mają się rozpocząć, plany wylęgu i przeznaczenia.

Poszukiwanie definicji wydaje się swoiste dla Anglii. Inne kraje – a nie tylko w sześciu narodach – są znacznie bardziej swobodnie ze sobą, głównie dlatego, że wiedzą, kim są. A kim nie są. To nie jest Anglii, czyni to nie dla angielskiego.

Jeśli Anglia chce mieć jasność co do siebie na początku tej nowej epoki, najlepiej jest, aby ich profilowanie było proste.Jones zaproponował proste podejście: duże i średnie do przodu, a mimo to potrafią przejechać piłkę w tył. Zrobi to, nawet jeśli nie wejdzie w żadne szczegóły dotyczące charakteru przejazdów. Eddie Jones Eddie Jonesa pomija Tom Youngsa, Wooda i Parlinga, a także uruchamia siedem nowych czapek Czytaj więcej

Jedno jest pewne. Szkocja będzie napędzana niesprawiedliwością w Pucharze Świata i nieudacznikiem do bycia ulubionym – ostatnia historia nie jest na ich korzyść – w meczu z Pucharem Kalkuty w Murrayfield w pierwszą sobotę lutego. Burza przychodzi na drogę Anglii i nie ma sensu starać się doskonalić taniec zręcznie tancerzem, aby uniknąć kłopotów.

Któż może wtedy pasować do rachunku na spotkanie otwarte?Ciekawe byłoby zobaczyć nową twarz Josh Beaumont i Maro Itoje, wrzuconą do kociołka, aby zobaczyć, czy dreszcz reprezentacji tej nowej Anglii może tak zainspirować młodego gracza, że ​​staje się jego tożsamością. Jones powiedział jednak, że może poczekać na mniej szaloną okazję do wprowadzenia nowej krwi. Na ławce może nadal znajdować się miejsce, a dla nowego propana, Paul Hill, by zaabsorbować i uczyć się, a potem pod koniec wybuchu.

Stare twarze zaczną się i tutaj Anglia musi dokonać ponownej kalibracji niektórych doświadczonych dziennikarzy.Aby być dominującym, musisz być okrutnym, ale jeśli straci pan przytulenie, liczba kar za Ciebie wzrasta, a twoja wydajność cierpi, a bez kontroli nie można dominować. Dan Cole nie może oddawać kar za piłkę; Dylan Hartley musi być wzorcowym obywatelem w obliczu cokolwiek zaatakuje go przez szkocką wymówkę i zastraszanie. Był na tym stanowisku wiele razy wcześniej i czasami odpowiedział świetnie. On też przeszedł na drugą stronę.

W drugim rzędzie Courtney Lawes i Joe Launchbury mogą być rozłączeni. Być może są one zbyt podobne, zbyt zawojne, aby zagrać część ciężkiego egzekutora, hitter rucks, grunter.Nie jest jasne, czy George Kruis tak właśnie jest, ale ktoś musi zaoferować się za niewidzialne trudy.

Czy Jack Clifford gra na 7? Czy Jones nie myśli, że może skończyć o 8? Wydaje się, że Anglicy angażują się w konwencjonalną formę otwartej strony, a ponieważ nie znaleźli jej, ponieważ Neil Back może teraz jest szansa oddać koszulę Cliffordowi i dać mu bieg. On przynosi wysokość do pozycji, co nie zawsze jest zaletą podczas szperania na parterze, ale pomógłby lineoutowi. Billy Vunipola i Chris Robshaw, 8 i 6, to więcej podnośników niż łatwe podniesienie.

Danny Care wydaje się być przekrętem, aby rozpocząć walkę o połowę, Młodzi.Być może Owen Farrell popatrzy na George’a Forda, swojego klubu, Saracena, mocniejszego od kąpieli Forda.

Jeśli Jack pozwoliłby na kolana, Jack Nowell, tak wynalazczy i nieuchwytny, jak każdy, powinien zacząć , Wraz z Anthony’m Watsonem – teraz Mike Brown i Alex Goode są wybranymi pełnoporcjami – na przeciwległym skrzydle. Byłby każdy powód, aby trzydzieści przypadków opuścił Nowell-Brown-Watson, ale dostawa zależy od środka i tu, podobnie jak w przypadku Stuarta Lancastera, są jakieś pytania.

Odpowiedź na Jakikolwiek z tych pytań o zdolność Anglii do zarządzania przepływem gry poprzez ich pomocnik wydaje się być prosty: Manu Tuilagi.Wraca do Leicester iz powrotem w reprezentacji Anglii, ale tak długo nie ma go, na pewno będzie musiał poczekać. Gra w Walii została przeznaczona na jego powrót.

W międzyczasie? Kombinacja Batha Ollie Devoto i Jonathana Józefa, czy parowanie Sam Hill i Elliot Daly? Farrell w wieku 12 lat? Czy będziemy wiedzieć coś, dopóki nowy trener nie rozpocznie prawdziwej pracy z jego pierwszą drużyną? Absolutnie nie.

To są piękne dni niedorzecznych aspiracji i przecięć palców.