Marcha Premier League w skrócie

Tylko dwa miesiące i siedem rund lewo, aż do końca sezonu Premier League porywający.


Tytułowy prawdopodobnie rozpatrywane Leicester Tottenham, który jest obecnie podzielone na odstępy pięciopunktowego. Kolejnych sześć punktów z powrotem jest Arsenal, którzy mają grę w ręku. Jest to dążenie laurach omówi szczegółowo tradycyjnego miesięcznego skrócie Premier League.

Walka o tytuł po raz pierwszy, a wręcz przeciwnie, nawet matematycznie nie mogą dołączyć do obrony mistrz Chelsea. Hiddinkův zespół w nowym roku, choć wciąż niepokonany, ale traci punkty na przenośniku taśmowym, co stawia go na poniżej wszelkiej dziesiątym miejscu. Ostatnie dwa remisy zapalić faulting Thibaut Courtois, naszych rozczarowań miesięcy.Odwrotnie Bournemouth wygrał trzy z czterech gier marcu de facto uratował i jego szef Eddie Howe jest w marcu najlepszy wśród menedżerów.

Od początku tego sezonu angielskiej konkursie premier ty Euro Soccer przynosi nową sekcję o nazwie Premier League blok, który jest przeznaczony do Podsumowując, jeśli to możliwe, w postaci przyswajalnej postaci ostatni weekend. Jako bonus do zwykłych artykułów po każdej rundzie jest już częścią zwykłej angielskiej wiadomości piłki nożnej i spraw bieżących i miesięcznych sześcianu.

Brakuje w nim, oczywiście, nie jest to idealny układ miesiąca, omówię nieco bardziej szczegółowo niż przez poszczególne weekendy.Nominacja w lutym utrzymał tylko N’Golo Kanté, który jest w idealnym zespołem miesiąca po raz trzeci z rzędu (!) I po raz czwarty ogólnej. Czwarty rekordy frekwencji i jego kolega Leicester Riyad Mahrez; Dimitri Payet co najmniej jedna trzecia

Inne kategorie -. Postument marca – Propozycje wbrew zwięźle niż poszczególnych tygodniach po patrząc wstecz na to dość interesujące. Celem operacji i miesiącach pełnych miesięcy rozczarowanie i miesiącach zawodnik i menedżer.

publicysta, jeśli podoba Ci się blog, część dzisiejszych kości tym razem obejmują analizę najciekawszych walk o tytuł przez lata. Leicester i Tottenham pokazuje w ostatnich tygodniach i miesiącach, doskonałą wydajność i stale zbierać punkty. Która drużyna będzie bardziej skuteczne i ostatecznie podniósł kielich nad głową?Każdy z zespołów tym razem zdemontowane inny edytor.


Zobacz więcej na stronie: konserwatory do lodów