Łóżeczka piętrowe i materace dziecięce

Przejście z łóżeczka do łóżka big-kid jest ogromny regulacji dla małych dzieci. Najczęściej dzieci dokonać przejścia od 2 do 3 lat. Oczywiście, niektóre dzieci są bardziej odporne niż inne. Po 3 i pół roku życia, oraz z noworodków siostry, która potrzebowała jej łóżeczko, moja córka nie poddawali się jej łóżko. Jej mała szopka czuliśmy się bezpiecznie i pocieszające, a ona nie miała zamiaru go handlu w przestrzeni otwartej szeroko dużym łóżku dziecko. Podobnie jak wszystkie dzieci, ona w końcu dokonał zmiany. Nie było to przejście z dnia na dzień, ale to było stosunkowo łagodne przejście dzięki kilku podstawowych wytycznych dla złagodzenia przejścia na dużym łóżku dziecko.

 

Dokonać przejścia Stopniowo – Pozwól stopniowego przejścia od łóżeczka do łóżka dużym dzieckiem. Od kilku tygodni, moja córka wzięła drzemki w swoim wielkim łóżku piętrowym, ale w swoim łóżeczku spał w nocy. To było jej łatwiej zrobić korektę w ciągu dnia, kiedy nie musiał walczyć strach ciemności i nowego miejsca w tym samym czasie.

Przenieś przedmioty Comfort do Nowego Bed – przejście z szopka na wielkim łóżku piętrowym jest trudne, ale nie dziecko ma zrobić tego samodzielnie. Wypchane zwierzęta i inne przedmioty komfort powinny sprawić, że ruch, jak również. Wiele dzieci jak również do korzystania z ich koc dziecko w swoim nowym łóżku. Mimo że jest zbyt mały, to znane i pocieszające.

Przechowywać Łóżko piętrowe w tej samej lokalizacji w pokoju – Gdy dziecko budzi się w środku nocy, przynajmniej otoczenie będzie wyglądać tak samo – a cienie na ścianach będą znane!

Użyj “małe” lub umieszcza Big Kid Bed – Małe szopki czuć się bezpiecznie i ogranicza. Ściany łóżeczku chronić. Podwójne łóżko może czuć się szeroko otwarte dla wszystkich “potwory” i innych wyimaginowanych lęków. Częstym rozwiązaniem tego problemu jest użycie łóżko malucha, bo jest jeszcze mały i pocieszające miejsca. Łóżka piętrowe malucha są świetne łóżeczka piętrowe przejściowe, ale nie sprawiają, że praca dla każdego. Jeśli potrzebujesz łóżeczko dla młodszego dziecka, ty “ll trzeba materac szopka także. Koniecznie do łóżeczka dokup dobrej jakości materace dziecięce. Berbeć łóżka materacy szopka-size, więc nadal będzie zatrzymany zakup drugiego materaca. Ponadto, łóżka malucha są bardzo krótkotrwałe, więc rodziców nie są mądre, aby wydawać zbyt dużo na nich. Kolejną opcją jest użycie łóżko, który zawiera komfortu i przestrzeni zamkniętych. Oto, gdzie zaczyna się zabawa!

Wielkie możliwości ich pierwsze Big Kid Bed

Wybierz odpowiedni łóżko, a Twoje dziecko będzie skakać na możliwość, aby przenieść.

Sparing Ramki wypchanych zwierząt Łóżka – To naprawdę trzeba zobaczyć te łóżka, aby wiedzieć, jak bardzo zabawne i urocze są. Te futrzanych przyjaciół dopasowanie wokół standardowy podwójny materac przytulić i chronić dzieci przez całą noc. Jeszcze lepiej, że z opcjonalnych zderzaki bezpieczeństwa zachować dzieci przed wypadnięciem z łóżka. Szyny ochronne łóżku sprawiają również łóżko mniejsze i bardziej kameralne czują się jak szopki. Możesz nawet wybrać prześcieradła, które wyglądają jak ubrania zwierzęcia lub PJ. Twoje dziecko nie będzie nawet musiał martwić się o potwory pod łóżkiem, bo wypchane zwierzę leży na podłodze!

Łóżka dla dzieci – Maxtrix Dzieci Meble Maxtrix jest kolejnym świetnym rozwiązaniem dla pierwszego big-kid łóżku. Masywne drewniane poręcze bezpieczeństwa są dostępne dla każdego łóżka, więc dziecko może spać bezpiecznie, bez użycia szyny bezpieczeństwa łóżko, które jest paskudztwo. Twoje dziecko pokocha Maxtrix łóżka, bo mają opcje zabawy łóżko jak teatrach, zamków i zjeżdżalni. Ale przekonasz się, że jest jeszcze jedna korzyść łóżek Maxtrix dla dzieci. Zasłony zabaw zamknąć przestrzeń łóżko zaoferować to samo poczucie ochrony, że Twoje dziecko ma w łóżeczku. Oczywiście, jeśli Twoje dziecko nie lubi ciemność wewnątrz teatrze lub zamku, można po prostu ustawić zasłonę lub górny namiot w nocy, aby w świetle.

Łóżka zwyczaj tematyczne – OK, więc ta opcja jest na granicy przekupstwa! Co by nie powiedzieć, dzieciak do tematu łóżku zamku, Playhouse rozrywki łóżka lub łóżko samochodów sportowych tematu? Te łóżka są over-the-top rodzaj zabawy, a oni ograniczone jedynie przez wyobraźnię. Niestandardowe budowniczych, że może zrobić coś trochę serca pragnienie. Oferta dzieciom zabawy łóżko motyw niestandardowy, a oni mówią: “to przyniesie!” Łóżka tematyczne są idealne dla małych dzieci z łóżeczka przejście do big-kid łóżku z dwóch powodów. Oczywiście, że są niezwykle zabawne, ale oferują również możliwość ująć łóżko dla tego bezpiecznego poczucia, że ​​małe dzieci potrzebują.

Ostatecznie, wszystkie małe dzieci (i rodziców) zrobić to przez tego przejścia, więc nie zniechęcaj się. Jestem przekonany, że moja mała dziewczynka odporna zmienić więcej niż każdego dziecka na świecie, ale teraz jest szczęśliwie dostosowane do jej big-kid łóżku. Nawiasem mówiąc, jej łóżko jest na stałe zamknięta z trzech stron. Po w tym łóżku przez kilka lat, wciąż przypomina mi co noc, aby zamknąć zasłony z przodu. Ona nie może spać, chyba że łóżko jest całkowicie zamknięty. To gdzie znajduje pocieszenie. Znajdziesz doskonałe rozwiązanie dla Twojego dziecka, też.