Który osiągnął Bondra przez 14 lat, zajęło dziewięć Ovechkin

Washington. Rosyjski Alexander Ovečkin wreszcie wysłane do Petra Bondru historii rekordu w liczbie nabytych kanadyjski punkty jersey Washington Capitals.

Co Slovákovi trwała czternaście lat, rosyjski opanowane dziewięć. Bondra wcześniej rejestrator z 825 punktami, Ovechkin ma je na wtorkowym meczu przeciwko Calgary tylko dwa.

Stolicom ale stracił kolejny raz piątego rzędu – z Calgary 3: 4, po dodatkowym czasie. Ovechkin nagrać punkt.

Bondra nie brakowało na spotkaniu wtorkowym pojedynku czuwało od klubu właściciela Lodge.

„To było ekscytujące obserwować Alex Capitals koszulce podczas swojej dotychczasowej błyskotliwej kariery. Cieszę się też dla niego absolutnie zasługuje na to. To była tylko kwestia czasu, zanim mnie pokonać.To bardzo utalentowany gracz, szczerze mu gratuluję rekordu. „

” W dalszej części kariery szczęście być w stanie pokonać nawet więcej wpisów rekord w statystykach literami, „powiedział Bondra, który był pierwotnie zamiar pogratulować sobie kabina, ale czekać na zwycięskiej gry.

„musieliśmy wygrać, pójdę do zwycięskiego gracza.”

Ovechkin już posiada szereg zapisów fonograficznych Capitals. dwie nadal są Bondry. pochodzący z Łucka, ale dla nich może przyjść w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Bondra wciąż jest z 472 goli Stolic historii strzelcem i na swoim koncie ma 70 wygraną precyzyjne interwencje. Ovechkin w tych statystykach opóźniona o 44 lub . 3 bramki.Ani zdobył Puchar Stanleya

Dwie gwiazdy pochodzą z różnych środowisk, mają różne punkty wyjścia w stolicach, ale wiele z nich razem. Przed działaniem NHL próbowała wyższych hokeja w Europie, żaden z nich nie zdobył Puchar Stanleya.

W Waszyngtonie miał bardziej sprzyjające warunki do rozpoczęcia Ovechkin, który jako jednostka pick. Bondry klub wybrał 156 w porządku.

Słowacki strzelec potrzebny do 825 punktów 961 meczów, rosyjski stał się niezależny przy stole głową 691. pojedynek karierze.

„Alex ma surrealistyczny styl gry. Nawet jeśli nie jesteś fanem hokeja na lodzie Ci przyciągnąć. Naprawdę to była tylko kwestia czasu prześcignąć mnie”, powiedział Bondra.

Ovechkin wprowadzone NHL w sezonie 2005/2006.Średnio dało 0,62 goli na mecz, co plasuje go w historycznej ligi tabel wśród graczy z co najmniej 300 gier na piątym miejscu.

„Gratulacje dla pozycji Alex Ovechkin osiągnąć graczowi najbardziej produktywny historię Washington Capitals. On jest niesamowitym graczem, który stoi szereg wspaniałych lat i sukcesu” Ovechkin pogratulował legendarny Wayne Gretzky. Informacje opublikowane przez Washington Post i CapitalsOutsider.com.

Cele: 11 Nicklas Bäckström (Ovečkin J. Wilson) 32 Johansson (Brouwer Carlson), 35 J. Ward (Nicklas Bäckström, Ovechkin) – 10 Bouma (Russell Wideman) 31. Giordano (Brodie, D. Jones) Markus Granlund 55, 65. Monahan (Jooris Giordano)