Kopecký umieścić zwycięskiego gola: Właśnie zwolniony

Nowy Jork. Słowacki hokeista Marián Hossa pomógł w poniedziałek wieczorem w walce granicą NHL Chicago do zwycięstwa nad Minnesota w stosunku 4: 1

Po 5 minutach otworzył wynik jego dziewiąty dokładnych trafień w tym sezonie i na koniec drugiego okresu kiedy asystował można zobaczyć, że Johnny Oduya.

Hossa to 473. gol w NHL awansował na 50. miejsce w tabelach historycznych. Poleć z byłego gracza Denis Savard Chicago i Rosjanie Aleksandr Mogilny.

„Może jestem nieco starszy, ale nadal czuję się dobrze i w formie”, powiedział Hossa, który ma dzisiaj urodziny 36 lat.

„Dobrze jest wiedzieć, że przed przerwą cztery dni, co nas czeka, nasze dobre nawyki z powrotem”, powiedział Hossa, który zdobył dwa punkty (0 + 2), aw poprzednim meczu z Edmonton.W roku ma na swoim koncie 31 punktów (9 + 22) w 43 meczach.

Drugi cel w obecnym sezonie strzelił Tomáš Kopecký, który Floryda wygrał w Edmonton 4: 2nd Jego celem 46 minutach dogrywki atrybutu wygraną. Floryda także dlatego, że wygrał trzeci mecz w serii.

„Nie możemy wziąć pięć minut, ale potem musimy skupić się na następnym meczu z Winnipeg,” powiedział Kopecky, który stwierdził po podaniu zza bramki.

„Nie chciałem wymyślić coś ekstra, po prostu zwolniony. I nie należą do najbardziej utalentowanych graczy, ale opierają się, że lód zawsze zostawić wszystko,” powiedział.

Cele 5. MARIÁN HOSSA (Toews Saad) 8 Bickell (Kane, P. B. Richards), 32. B. Richards (P. Kane Bickell), 39 Oduya (Toews Marian HOSSA) – 56thCooke (Brodziak, Brodin)

Marián Hossa (Chicago), jeden cel, jeden pomoc, 6 pocisków, grał 16:47

Cele 9. Rakell (Palmieri), 34. Jackman (Cogliano, Rakell) 47. Palmieri (Rakell, Vatanen), 58. Rakell (Maroon), decydująca sama. Rampa Vatanenem – 8. E. Kane (Lowry Enström) 10 Bogosian (Frolik, Scheifele) 15. Scheifele (Perreault, Byfuglien), 38 Ladd (Wheeler, mało)

Cele: 25 . Eberle (Hall, J. Schultz) Pouliot 46 (D. Roy Nikitin) – 5 Hayes (Bjugstad J. Jokinen), 27 Campbell (Ekblad J. Jokinen), 46 T. KOPECKÝ (MacKenzie , Upshall), 56 Bergenheim (Fleischmann)

Tomáš Kopecký (Florida) Ocena 1 2 czas odgrywają 13:44