Klasa Djokovic. Po szokująca porażka odmówił powiedzieć, że był zmartwiony zdrowia

sezon tenisowy szok jest spadek Novak Djokovic w trzeciej rundzie Wimbledonu, który zakończył się przed grandslamovým ćwierćfinałów ostatnich w 2009 roku w Roland Garros. Srbův marzenie o kalendarzu Grand Slam wygwizdany wysoką wydajność środowiska amerykańskiego Sam Querrey, aż 41 ATP Ranking gracza. Obchodzony przez Wynik 7: 6 (6), 6: 1, 3, 6, 7: 6 (5). „Gratulacje dla Sam podał dzisiaj brutalnie. Dostał mi zwolniony, „on uchylił Djokovic, który zrealizował 31 asy.

Jego obowiązkiem i najwyraźniej wybrał tytuł Roland Garros, do którego cztery tygodnie temu wzdłuż drogi życiowej w końcu przełamać.Djokovic serwowane niepewnie, jej tenis nie udało się zdominować kort, ponieważ jest on używany.

„Wygrałem cztery Grand Slam w rzędzie, faktem jest, wolałbym być zaciśnięty niż jednej awarii”, powiedział Serb, dla którego awaria może mieć problemy zdrowotne. On z nimi, jednak z szacunku dla wydajności przeciwnika nie mówić.

„Teraz nie jest dobry czas, nie chcę o tym mówić” odciąć debaty Djokovic, który niechętnie przyznał, że nie można powiedzieć, że był 100 procent zdrowy.Po ciężkiej porażki pokazał także swoją klasę przez fakt, że mimo ogromnego rozczarowania poszedł do podpisania fanów.

„To coś nierealnego, ponadto, kiedy to robiłem na Wimbledonie, największego turnieju na świecie,” powiedział zwycięzca niespodzianka , „To było ważne, że zawsze udało się zażegnać jakieś brejkbol usługę povedeným, a na koniec I wtedy pomógł swoje błędy”, powiedział.

Po czterech Grand Slam i Wimbledonie w 2016 roku będzie pochodzić z innego zwycięzcę Grand Slam. Szanse otwiera Roger Federer, który spadł największy rywal do półfinału, czuję wielką szansę, a zespół ma Andy Murray. – Ivan Lendl