Jeśli zamierzasz kupić wózek dla dziecka

Jeśli zamierzasz kupić wózek dla dziecka, nawet doświadczeni rodzice często się mylić przed ogromnym wyborem obecnie dostępny w sklepach. To i transformatory, i kołyski, a “spacer”, a całe “systemy transportowe” i wszechstronny wózek … prowadzone oczy, chce kupić najlepsze, najbardziej wiarygodne, najwygodniejsze. Jak to rozumieć?
Wózek-kołyski
Jak wybrać wózek
Zdjęcie Shutterstock
Zdjęcia na głównej Shutterstock
4b81762662b3dba4f0e06be5f358fbf4
Nadaje się, być może, tylko dla dzieci do sześciu miesięcy – tych, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu. Ten wózek jest wykonany z koszem i wyciągiem. Jej sztywne dno, wysokie deski i dobra amortyzacja, więc dziecko w jej ciepłe, bezpieczne i przytulne, w dodatku, nie potrząsać. Kołyska jest wygodne, ponieważ można łatwo komunikować się z dzieckiem, jego napić się wody, daj mu zabawkę – i to nie musi się schylać zbyt niska. Wybór gondoli, należy zwrócić uwagę na następujące parametry:

Zderzaki kosz musi być silny i wysoki;
Hood – zejść jak najniżej, aby prawidłowo chronić dziecko przed czynnikami;
Kołyska masa nie powinna być zbyt mała – może obrócić raskachivaemostyu światło, a w związku z tym w wyniku urazu;
Koło wybrać według własnego uznania – małe koła są bardziej zwrotny, więcej – i lepiej wchłonąć wózek nie trząść się na wybojach;
Torba i niezawodne siatki pod koszem pozwoliło na spacer wszystko, czego potrzebujesz, a także transportu i zakup zabawek;
Jeśli często trzeba iść na zakupy, gdzie znajduje się kołowrót, a jeśli twój dom jest tylko “trochę” windy, lub wcale, kołyski wózek nie będzie pasował – jest to zbyt kłopotliwe.

Kolyaska- “spacer”, a kolyaska- “Cane”

Przeznaczony dla starszych dzieci, które już teraz mogą siedzieć i chodzić. Ten lekki i kompaktowy wózek, który szybko rozwija (często jednym dotyku) i pozwala podróżować z dzieckiem na długich dystansach, w tym w samochodzie i pociągiem. Jest lekki i ma małe koło. Ten wózek jest niewygodne w użyciu w zimnych porach roku – zbyt dmuchane i niezabezpieczony, a koła idą źle w śniegu; Ponadto, nie nadaje się na długie spacery – jak to jest raczej środkiem transportu, a nie miejscem komfortu na wiele sposobów (np snu). Istnieją specjalne zimowe “chodzenie” z gęstszego materiału.