Hantuchova pokonać Ivanovic, Serb wyrównali na 1: 1

Bratysława. spotkania serbscy tenisiści poradził sobie stan Fed Cup with Słowaków 1: 1st Chodzi o to, że opieka Ana Ivanovičová Daniela Hantuchova wygrała ponad dwa zestawy 6: 2 i 6: 4

Hantuchova stwierdził, że brakowało interludium i często przeplatają się z bardzo dobrych strzałów słabsza. „Największą różnicą dzisiaj był pierwszy administracja. Ane oparty niemal wszystko, a ja martwiłem. Pomogłeś zwłaszcza w sytuacjach Brejková dozowania, który zmaga się ze mną.”

Ivanovic był zadowolony ze swojego występu, ale pochwalił Słowacki, który według jej forhend lepszą od poprzednich meczów. „To był bardzo ważny punkt dzisiaj grałem dobrze.Nasza motywacja jest wygrać po raz pierwszy w ciągu Słowaków, gdy jesteśmy z nimi w ciągu ostatnich dwóch utraconego „

home single zdobyła Dominika Cibulková nad Bojana Jovanovski w trzech zestawach po wyniku. 4: 6, 6: 3, 6: 1.

Cibulkova grał w pierwszym secie nerwowo, głównie tylko czekają na pomyłkę wyczerpującym i ich wydajności zidentyfikowanego jako ostrzeżenie dla przyszłych meczów. „grałem jak dobrze, czy się pomylę, grałem trochę agresywny, gdy sie grał dobrze. „Cibulkova budzić obecność Hrbaty

przy wyniku 2:. 0 w drugim secie, ale słowacki zły na siebie, a jej słowa wzbudziły jej odbiorców” powiedziałem, że muszę grać inaczej. Pomogło mi też, że na widowni siedział mój idol Dominik Hrbatý.Mówiłem ci, że nie mogę w domu jego lub widzów zawieść „, dodała z uśmiechem jednostki Słowackiej.

Jovanovski mogłyby odgrywać doskonała w tenisa tylko pierwszego zestawu po to zaobserwowano, że młody Serb wyczerpaniu i podczas zabawy na ograniczyć ryzyko robi coraz więcej błędów. „początek był dobry, po tym, jak przestał grać. Dominika grał agresywnie, a ja stopniowo wyczerpaniu „. W niedzielę już z Jankovic

W niedzielę zaczyna początkowe singli między Dominika Cibulkova i Ana Ivanovic o godzinie 12.00. Słowacki kapitan obliczyli, że w teraz wchodzi druga gra dzień Serbski jednostka Jelena Jankovičová Match, który niepokoi ból gardła.

„Myślę Jankovic zagra jutro. Dla nas dobry stan 1: 1, mogło być gorzej.Uvidímie rozwijać jako single, może zostać podjęta decyzja w deblu, „powiedział Liptak.

” Zobaczymy, czy budujemy Yelena, to zależy jak będziesz czuć się w nocy. Mam cichą nadzieję, że wygramy 2 tygodnia: 0, ale ten warunek jest w porządku „, powiedział serbski kapitan Dejan Vraneš

Cibulkova rozpoczęła się w pierwszym zestawie doskonale Szybko wygrał 2 do 0, wtedy.. . jednak niepotrzebnie ona napięte kluczem gemom był czwarty stan 2:.. 1, gdy słowacka brakowało trzy brejkbaly w pozostałych trzech górą Bojanovská, zwłaszcza forhend boku grał kilka zwycięskich uderzeń

jednostka słowacki udało odporność na stan 2: 5 Kiedy podano ryzyko Jovanovska otwarty i obniżony do 3: 5Cibulkova w następnym GEME zaczął źle znowu, oferowane Bojanovská pierwsze dwa i potem trzeci wysianiu, serbski tenisista nie korzystaliśmy z nich i nasz zawodnik zredukowanego 4: 5

W dziesiątym GEME poprawiła słowacka nie poszedł do gry, zrobił trzy błędy niewymuszone i przegrał set 4: 6

Mniej euforia udanego końca pomógł dziewiętnaście Serba w pierwszym meczu w drugim secie, gdy mecz zajął czwarte podawanie Cibulkova. Słowacki miał szansę natychmiast ribrejk w następnym GEME, ale nie używaliśmy prowadzą 40:15.

Cibulková poprawie koncentracji, zdobył następujące dwa kamienie. W piątym, chociaż podawanie jest utracona, lecz następnie odzyskać.Ważne dla siódmy gem przyszedł Cibulkova wielki, Bojanovský nie szansę, grał dwa asy i czysta gra włączone 4: 3 na ich korzyść.

bojowość Słowacy obsługiwane również przez widzów, którzy rozpoczęli w pogoni za jej zwycięstwo w tej grze. W ósmym meczu wyciągnąć brejkbol, który okazał się kluczowy. Złamał aug dodatkowe podawanie i wygrał set 6: 3rd

Cibulkova potwierdziły wyższą wydajność i na początku decydującego zestawie. Długi wygrał pierwszy gem w administracji Jovanovski i jego administracji. Kolejny gem znów grał długo, ale tym razem po prostu zdobył serbski gracz.

Czwarty gem ty Cibulkova niepotrzebnie skomplikowane, prowadził 40:15, ale upoważniła komża rozstrzygnąć mecz, ale potem zrobił Bojanovoská dwa błędy i gracz naszego wzrósł do 3: 1.Oczywiście ma młody Serb nie był w stanie oprzeć zespół słowacki i ustawione wyraźnie tracąc 1: 6, gdy Cibulkova użył pierwszy punkt meczowy. Hantuchova przegrywając w setach

mecz Hantuchova przeciwko Ivanovic zaczął nerwowo, tracąc początkowego zgłoszenia. Jednak później wziął sie serwisowym. Pozostałe dwa gemoch zarówno do utrzymania administracji, ale punkt zwrotny nastąpił w piątym meczu. Otrzymał Ivanovic zastosowana przez trzy inne perełki, jak to było na tyle do komfortowego wygranej w pierwszym secie 6: 2nd

W drugim secie do naszego tenisisty utracił prawo administrację, ale natychmiast został odzyskany.Klucz gem grał w piątej GEME gdy Hantuchova rozpoczęła się słabo, szybko traciła 0:40 Ivanovičová wykorzystał drugą brejkbal i po podaniu wonów wzrosła do 4: 2nd

Słowacki utrzymać meczu, kiedy wygrał swój siódmy przedstawienie w ścisłej GEME. Kluczem zabaw przyszedł w ósmej GEME. Hantuchova wiał połączenia w sieci, a następnie wynik 30:30 wystąpił w zamian netto po súperkinom drugim podaniu. Ivanovic wygrała gem i objął prowadzenie 5: 3 miejsce Hantuchova obsługiwane i inny klejnot, który grał na wszystkich utrzymać serwis i zmniejszona do 4: 5 Ostatni gem był doskonały mecz z obu stron, serbski tenisista, ale udało mu, a w godzinę i 26 minut wygrała 6: 2 i 6: 4