Fundacja Pasja Nauki

Ghislain Printanta, Dominique i Olivier Arribagého Guegan łączy jedno: że te trzy panowie byli jedynymi, którzy podjęli nowe autokary rozjetého w ubiegłym roku, a zarówno w krytycznym położeniu. Ostatecznie wszystkie trzy były udane, więc Bastia, Tuluza i Reims możemy spodziewać się w tym roku. Kto z nich ma największe szanse, aby obsłużyć cały sezon premiera?

Zmierzone przez liczbę doświadczeń z pewnością Printant. Najpierw spędził u steru Bastia najdłuższy czas (zamiast wyznaczony Claude Makélélého nie powiodło się w listopadzie), a także – przede wszystkim – miał ponad dwie dekady pracował jako asystent w Montpellier i późniejszych głównych juniorów bastijské.Bezprecedensowy sukces jego obecnego kontraktu z (klub wyciągnął z dna tabeli, aż do ostatecznego miejsca dwunastego i finału Coupe de la Ligue) wyraźnie pokazuje, w jaki sposób środowisko na Korsyce szczególne – „obcy” Makélélé jednak inteligentny i taktycznie biegły, zespół po prostu nie rozumie i nie działa pod nim niczego. Printant, jak poprzednio Frédéric Hantz, lokalni patrioci (obecne Piloci wystarczy „ssać” lokalna atmosfera pięć lat), i na tej śródziemnomorskiej wyspie jest zawsze brane pod uwagę.Teraz nikt nawet nie pamięta z natywnym Frédéric Antonettiho, który był dla klubu po Makélélého odejściu pierwszego wyboru

Kiedy koniec maja w ciągu kilku dni dostaje wszystkie trzy tymczasowe trenerów pełnoprawnym umów, największa niespodzianka to spowodowane w Reims -. GUEGAN Chociaż klub uratowany zadanie do spełnienia, ale nadal nie posiadają niezbędne licencje, więc utrzymanie Remois zapłaci grzywnę w wysokości 10.000 euro za każdy mecz.Jest to bezprecedensowy gest zaufania, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że wpływ Guéganův w zespole był faktycznie czysto psychologiczny; w porównaniu do swojego poprzednika, Jean-Luc Vannucchimu okazała się być o wiele bardziej zdolny motywatorem po stronie piłki nożnej, które jednak znowu wiele się zmieniło i nie śmiertelny upadek z Evian w końcowych rundach powinny Reims zdecydowanie większe problemy.

To samo można powiedzieć Toulouse zakończył również XVII i zebrał kolejne dwa punkty mniej niż Reims; Dominique Arribagého obrony, musimy dodać, że nowy trener Les Violets całkowicie zmienił system gry, w najbardziej krytycznym etapie sezonu, gdy jego klub tonie w wodach spadkową.Śmiałe posunięcie w końcu udał się do dawnych wielkich obrońców i prezes Olivier Sadran jeszcze na początku maja zapewnił fanów, że Arribagé przygotowuje się do tej roli przez kilka lat (właściwie od końca aktywnej kariery), a on pozostaje na czele po ewentualnym upadku. A kiedy czarujący dandys dumny klub faktycznie zapisane, a nie najmniejszej wątpliwości pozostały.


Home

Fundacja Pasja Nauki