Forensic Psychology jako opcji kariery

Czy masz interes w dziedzinie psychologii i chcesz wiedzieć, co dzieje się w umysłach innych ludzi? Jeśli jesteś pasjonatem psychologii, a ty myślisz, że to może być właściwym rozwiązaniem kariery dla Ciebie, to będzie nadal chcesz wiedzieć o różnych obszarach specjalizacji w tej dziedzinie, i zdecydować się na jednego z nich. Na przykład, kryminalistycznych stopień psychologia może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli jesteś zainteresowany w psychologii i mają równe ciekawość do systemu prawa karnego i kryminologii. Aby stać się kryminalistycznych psychologiem, trzeba doktora lub magistra w dziedzinie, wraz ze specjalnym szkoleniu, takie jak staż, stypendium lub dodatkowej pracy oczywiście.

Kto może uzyskać stopień psychologii sądowej?

Pomysł zaczynając karierę jako kryminalistycznych psycholog może wydawać się atrakcyjne dla wielu ludzi. programy telewizyjne, takie jak Dexter i Bones mają coś związane z kryminalistyki tylko, a oni zgromadzili ogromną liczbę fanów. Oglądanie takich programów daje bardzo szlachetny i romantyczny widok kryminalistycznych specjalisty. Ale w prawdziwym życiu, kryminalistycznych psycholog nie działa tak zgrabnie jak pokazano w telewizji. Jeśli uważasz, że bycie specjalistą medycyny sądowej dadzą ci coś naprawdę gorąco do zrobienia, to może być to ścieżka kariery nie jest odpowiedni dla ciebie. Aby uzyskać stopień psychologii sądowej, trzeba będzie iść do szkoły przez kilka lat, zdobyć wykształcenie wyższe w dziedzinie, a także stopień doktora, aby stać się profesjonalnym psychologiem sądowym.

Oprócz poświęcenia, trzeba także mieć miłość do psychologii, a także wymiaru sprawiedliwości. Będąc kryminalistycznych psycholog, przyniesiesz sprawiedliwości dla ofiar przestępstw. Trzeba mieć odwagę, by trzymać przestępców odpowiedzialnych za strasznych rzeczy zrobili. Powinieneś mieć chęć do pracy z przestępcami i dostarczenia oceny, które mogą wysyłać je do więzienia lub zwalnia je. Od wiedzy teoretycznej z umiejętnościami analitycznymi, trzeba będzie wnieść najlepiej za każdym razem pracować nad sprawą. Jeśli wszystkie te cechy, to jesteś odpowiednią osobą do nabycia kryminalistycznych stopień psychologii i rozpocząć karierę w tej dziedzinie.

Co za kryminalistycznych stopnia psychologii polega?

Jaki program stopnia nauczy Cię zależy od jej celu i zakresu. W pełni funkcjonalny kryminalistycznych stopień psychologia daje pełną wiedzę na temat:

Dokładnie budowy sieci z adwokatów, sędziów i prawników
Zrozumienie specjalne procedury sądowe, dzięki czemu można utrzymać swoją wiarygodność wewnątrz sali sądowej
Ocena przyszłego ryzyka
Ocena wiarygodności świadka
Zrozumienie tych karnych lub stan umysłu ofiary, tak że prawidłowe orzeczenie może zostać wydane przez sąd
Zakres sądowej stopnia psychologii

Kilka absolwenci z psychologii sądowej stopnia znaleźć pracę w zakładach karnych, klinik psychiatrycznych, ustawienia sądowych i agencji egzekwowania prawa. Istnieją także zadania rządowe w dziedzinie psychologii sądowej, zwłaszcza w zespołach badacza miejsca zbrodni i zespołów sądowych. W sądach można znaleźć pracę jako konsultant do jury, albo jako specjalista świadków. Więzień i ośrodków rehabilitacyjnych może również zatrudnić do pracy z osadzonymi. W przypadku pracownika, można nadzorować skazanych lub współpracować z przestępcami, aby kształcić lub leczyć je.

Kiedy już osiągnął stopień psychologii sądowej, można również przekazywać swoją wiedzę innym studentom stając wychowawcą na uniwersytecie lub college’u. Twoja kariera zacznie z rocznym dochodem $ 35000 do $ 40.000, podczas gdy sektor prywatny konsultant może zacząć od zarabiać więcej. Twoje zarobki jako kryminalistycznych psychologa, jednak zależy od umiejętności, doświadczenia, wykształcenia i sektora zatrudnienia.