Fiorentina odbyła Serie A posta lider, Roman derby dla AS

Rzym. W niedzielę wieczorem walczyć 12. rundy drużyny piłkarskiej Serie A Fiorentina pokonała na lądowanie Sampdorie Janov 2: 0 i równość w 27 punktów do utrzymania ze względu na lepsze wyniki czołowych pozycji w tabeli przed Interem Mediolan.

Najważniejszym Sampdoria interweniować w imprezach w 65 minucie słowacki pomocnik Dávid Ivan, w tym czasie, jednak jego drużyna przegrała 0: 2nd

W prestiżowych derbach rzymskiego Lazio zdobył jak 2: 0-cia Wynik spotkania otworzył już w 10 minucie jedenaście-bośniacki napastnik Edin Džeko, po przerwie zdobyć kolejnego „Wilk” z Wybrzeża Kości Słoniowej Gervinho przedstawiciela. Gervinha bramkę na 2: 0

Udana kampania jego zespół oglądał tylko z ławki przedstawiciel słowackiego Norbert Győmbér.

Podobnie jak w tabeli dostał drugiszczebel, szef Inter traci jeden punkt.

to trzeci Napoli, który pokazał Udinese 1: 0 przez podanie argentyńskiej zaczepu Gonzalo Higuain 53 minut.

Najlepsi zwycięzcy Wszystkie odgrywają słowacki pomocnik Marek Hamšík.

W obronie mistrz Juventus, a Empoli przyznał pierwszy, ale cele Mandzukic Maria Patrice EVRA i Paul dybal wreszcie odwrócił do 3: 1 i wygrał wszystkie trzy punkty.

Ostatnie miejsce przypadło Carpi, który przegrał z Sassuolo 0: 1

6 równych punktów z przedostatniego Hellasom Verona gorszy wynik.

dwunasty okrągły zakończy pojedynek Sampdorie Janov Fiorentina (20:45 godzin). Seria A – Round 12:

Cel: Higuain 53

/ M. Hamšík (Napoli), aby odtworzyć /

Cel: 31Kondogbia #TorinoInter 0-1: gol di @Geo_Kondogbia il primo con la nostra maglia! Acquistala są https://t.co/ST20d2Z2FJ #FCIM https://t.co/Eb3EutkDOk – F.C. Inter (@Inter) 8 listopada 2015 r

Cele 10. Džekois (11 metrów), 63 Gervinho

/ N. Gyömbér (Roma) na ławce /

Cele 10. Ilicic (11 metrów), 58 Kalinic

/ D. Ivan (Sampdoria) trwa 65 minut / Cade il Doria i #Marassi. Primo Passo Falso interno della stagione. #SampFiorentina 0-2 pic.twitter.com/HekixElykd – u.c. Sampdoria (@sampdoria) 08 listopada 2015

Cele 19. Maccarone – 32 Mandzukic, Evra 38, 84 Dybala #EmpoliJuve, ovvero seconda Rimonte completata dopo quella che il Bolonia (un Altro 3 1). #FinoAllaFine #ForzaJuve pic.twitter.com/pcLuLr88g1 – JuventusFC (@juventusfc) ósmyListopada 2015 r