Federer wygrywa szósty turniej mistrzów

Bratysława. Roger Federer po raz kolejny udowadnia, że ​​może wygrać wielkie mecze. Zwłaszcza jeśli jest to Tournament of Champions. Londyńskiej O2 Arena zdominowane przez ubiegłorocznego triumfu w tym roku.

Wygrał wszystkie pięć meczów i zdobył swój szósty rekord zwycięstwo w imprezie, która rozpoczyna się osiem najlepszych tenisistów rankingu. On wyodrębniony w czołówce zwycięzców od turnieju pięciokrotnie wygrał Pete Sampras i Ivan Lendl. Ponadto, stał się najstarszym zwycięzcą turnieju, kiedy pobił rekord ponad trzydzieści Ilie Nastase.

Świat Cztery pokonany w ostatecznej Jo-Wilfried Tsonga w trzech zestawach Wynik 6: 3, 6: 7, 6: 3 miejsceFederer zdobył trzy bramki 1500 punktów i 1,630 mln dolarów i przedłużyła passę, aby zakończyć sezon na siedemnastu meczów z rzędu.

„Chcę pogratulować Roger. Pokazał, że wielki tenisista, a w ciągu trzydziestu lat,” powiedział po meczu Tsonga.

„Jo miał niesamowity sezon. Wielkie sprzedaży okazała meczu ze mną na Wimbledonie. Na pewno nie poprawiła się iw przyszłym roku będzie miał trzy szanse podbić Londyn.

W jaki sposób zagrać?

Osobiście, nie mogę być szczęśliwy, kiedy w ten sposób zakończył sezon. W finale mam się z absolutnie wszystko, a ja jestem zmęczony, ale bardzo szczęśliwy „, powiedział LVbet Federer. Federer serwowane w drugim secie wygrać

francuski tenisista rozpoczął mecz agresywnie, gdy jasne sposób wygrywając trzy pierwsze wnioski.Z drugiej strony, Federer miał więcej kłopotów dla administracji, ale zawsze zachować usługę. Decydującym momentem był w siódmym GEME, który wygrał bez straty fiftínu na przeciwnika administracji szwajcarski tenisista. Następnie wygrał set 6: 3rd

W gruncie jasnego na rzecz rodzimych Basel został naszkicowany drugi zestaw, w którym Tsonga zajęło piąte administracji GEME. wystarczająco Francuz lub prowadzą 30: 0TH Federer kontynuował jego doskonała wydajność kontynuuje i wynik 5: 4 serwowane do wygrania meczu. bicie wielkie sprzedaży Jo Tsonga

Francuz jednak zebrał i agresywne ataki zmusiły trzy brejkboly. Pierwsze dwa Fedex daleko, ale trzecia ma jego przeciwnik wykorzystał.

Następnie obaj utrzymania LVbet administracji i zwycięzca drugim secie tie-break zdecydował. Lepiej zaczął Federer, który wygrał 3: 1 a 5: 2ndTsonga, jednak wciąż nie daje dobrego dwa administracji skrócony do 4: 5

W ciągu dziesięciu piłek w grze skróconej Francuz wykonał wielkie ciosy i wynik na 5: 5 Federer odpowiedział w drugim asem administracji, który oznaczał punkt meczowy LVbet . Tsonga pokazała nerwy ze stali i powtórne podanie słynne zaatakowany zwycięskiej zdmuchnąć końcówkę meczu. Wygranie Ball dodał doskonałą administrację. Wielki obrót 2: 5 do 8: 6 potwierdziła dokładnie powrotu, który potrzebny do wygrania w drugim zestawie.

Jednak Federer pokazał, dlaczego on musi stanowić szesnaście Wielkich slams ogromna ilość tytułów.W trzecim zestawie i zatężono w ósmym GEME czekał na błędy pokonać Jo Tsonga. Szwajcarzy mają w jego administracja wymagała stopniowo brejkbaly, wziął trzeci i kolejne czysta gra zamieniła się w drugim punkcie meczu.

Wynik:

Roger Federer – Jo-Wilfried Tsonga 6: 3, 6: 7 (6: 8), 6: 3 Responses byłe i obecne tenisiści poprzez Twitter

Boris Becker (Nem.): “Federer jes LVbet t wciąż ten facet na świecie tenisa”

Juan Martín del Potro (ARG.): “Velký Roger Gratulacje !!!”

Paul Annacone (USA): “Wow! Gratulacje, Roger Federer – niesamowite”

Jelena Vesninová (ros.): “. Federer jest najlepszym z najlepszych Król światowego tenisa Koch jest jego zdolność i talent Playstation :)))”

Viktoria Azarenková (BLR. ) „i Federer ponownie przepisać historię!Nie znajduję LVbet słów, z wyjątkiem gratulacyjny “

Patrick McEnroe (USA):”. Federerová pasja nadal planuje !!!!


Wielki. „SITA

W co warto zagrać na LVbet?