Bujaki i skoczki

Terapeuta zajęciowy i matka dwójki dzieci, z których najmłodsi praktycznie przekroczyli kamień milowy w ciągu jednego roku, przygotowali listę najbardziej przydatnych zabawek, po dokładnym przestudiowaniu całego nowoczesnego asortymentu. Christie dzieli się także wskazówkami dotyczącymi wyboru zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku do jednego roku.

Przeczytaj także: Nie będziesz się nudzić z nami: 10 zabawnych gier edukacyjnych dla dzieci w wieku do jednego roku.

Jak wybrać zabawki edukacyjne dla dzieci do roku

Wybierając zabawki edukacyjne dla dzieci do roku, Christina zaleca następujące kryteria:

15 zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku do roku, których twoje dziecko zdecydowanie będzie potrzebować – zdjęcie №1 Zabawka musi spełniać bujaki i skoczki co najmniej dwie funkcje. Zabawki dla dzieci są dość drogie, więc musimy uzasadnić inwestycję tak bardzo, jak to możliwe, prawda?

15 zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku do roku, których twoje dziecko zdecydowanie będzie potrzebować – zdjęcie №2. Eksploatacja zabawek musi trwać co najmniej trzy miesiące. Gusta i zainteresowania dzieci zmieniają się gwałtownie, więc potrzebujemy zabawki, która może pozostać istotna przez długi czas.

15 zabawek edukacyjnych dla dzieci do roku, których twoje dziecko zdecydowanie będzie potrzebować – zdjęcie nr 3 Lista zabawek dla dzieci do roku musi zawierać wszystkie sposoby rozwoju dziecka w pierwszym roku jego życia. W ramach bonusu na liście znajdą się również zabawki, które pozostaną bujaki i skoczki aktualne po pierwszych urodzinach. Niezłe oszczędności, prawda?

Należy zauważyć, że często dzieci wolą coś znalezionego w domu, niż specjalnie stworzoną zabawkę ze sklepu. Plastikowa butelka wypełniona ryżem lub zestawem plastikowych naczyń z pewnością przyciągnie dziecko bardziej niż grzechotka przetestowana przez ekspertów w fabryce zabawek dla dzieci. Niestety, nie zawsze domowe „elementy” mogą zastąpić zabawkę ze sklepu, tak więc w rzeczywistości jest to lista, która będzie dostępna aż do pierwszych urodzin dziecka (jeśli nie dłużej).

I pamiętaj, bez względu na to bujaki i skoczki, jak fajne są nowoczesne zabawki, jesteś najlepszym nauczycielem dla swojego dziecka. Twoja komunikacja jest znacznie droższa niż wszystkie zabawki na świecie. Czas spędzony na idealnej zabawce nadal nie zastępuje minut spędzonych z tatą lub mamą. Komunikuj się i baw się razem z nowymi zabawkami, poprawiając twoje połączenie.

Zobacz: AlaKoala