Brudzie spada, aby zapisać domową porażkę, ale nie popadaj w panikę

Brudziści nie naciskają jeszcze przycisku w panikę, pomimo słaby rekordowo w Canberra i tracąc miejsce na szczycie australijskiej konferencji Super Rugby.

The Crusaders parrował Brumbies 40-14 w GIO Stadion, największy kiedykolwiek wypadek w domu – przewyższając o jeden punkt swoją poprzednią najgorszą klęskę na Szefów zaledwie trzy tygodnie temu.

Było to gorsze z możliwymi obrażeniami współmałżonka Stephena Moore’a (cielę) i Joe Tomane (kostka), a obaj gwiazdy Wallabies zostaną ocenione w poniedziałek.

Dla gości, którzy zdobyli punkt bonusowy, był to ich siódmy kolejny zwycięstwo i szósty mecz przeciwko Brudzieży z 2009 roku .

To wysyła mężczyzn z grupy Stephena Larkhama (5-3) z powrotem do grupy Australasian Group, jednego za nowych australijskich liderów konferencji, rebeliantów z Melbourne, którzy pokonali Cheetah w piątek, aby wygrać 5-3. Season.Folau ustanawia rekord w Force trzęsienie, Stomers w dół Reds Czytaj więcej

Stracili już dwa z Eir ostatnie trzy, co daje 40 punktów lub więcej w każdej z nich, a także do stron Kiwi, a zwycięstwo w zeszłotygodniowej walce na NSW Waratahs jest jedyną jasną stroną.

I oni stają przed trudną podróżą do Invercargill w Nowej Zelandii, Grają w sobotę mistrzowie Highlanders.

„Jak wynik zdobyli, 48 punktów, które szefowie strzelili przeciwko nam, był rekordem na stadionie GIO, był rozczarowujący, a potem znowu dziś wieczorem”, Larkham

„Są obszary, na których musimy pracować.”

„Ale na pewno nie chcemy panikować i czytać zbyt wiele.

„Drabina jest bez znaczenia, tak jak gramy.Jeśli uda nam się przygotować i wykonamy sposób, w jaki chcemy zagrać, spojrzymy na drabinę pod koniec sezonu „.

Błędy dowiodły upadku Brudów, a klarowne krzyżowce skorzystały Niemal każdego obrotu.

„Co najmniej cztery z sześciu prób pojawiły się na błędach Brudy.

” Właśnie popełniliśmy błędy i kapitalizowaliśmy na obroty, jak robili cały rok ” „Rozmawialiśmy o tym przed grą, jak ważne było i myślę, że jest to jeden z najbardziej rozczarowujących rzeczy, że nie zrealizowaliśmy tego.”

Dla nas teraz straciliśmy dwie z ostatnich trzech, więc następna gra jest dla nas tak ważna. „