Bez przesady można powiedzieć, że między nowoczesnym rozumieniem

Bez przesady można powiedzieć, że między nowoczesnym rozumieniem harmonijnego rozwoju dziecka oraz poglądów na edukację, która jest stosowana przez naszych rodziców, leży oczywistą przepaść. Nawykowe “pasza, ubrać i wysłać do szkoły” – dziś tylko minimum, co jest możliwe, aby zapewnić ulubionego dziecka. Rodzice dziś robią wszystko, co możliwe i niemożliwe, aby każdy szczegół otoczenia dziecka była źródłem jej pełnego i wszechstronnego rozwoju.
78_baby129
Istotną rolę w kształtowaniu przyszłości indywidualnych warunków Kid gry, w którym przebywa na co dzień. Pokój dziecięcy – małe, odosobnione świat dziecka, w którym gry, ćwiczenia, towarzyskich z przyjaciółmi lub po prostu marzy przechodzi wiele ze swojego własnego czasu. Robiąc miejsce dla dzieci feng shui stworzy idealne i najbardziej wygodną siedzibę w którym dziecko będzie czuć się naprawdę szczęśliwy.

Nasz artykuł ramię Ci cennych pomysłów i pomóc zaprojektować wnętrze pokoju dziecięcego Według starożytnych chińskich nauk Feng Shui najbardziej kompetentnie.

Lokalizacja Pokój dzieci Feng Shui

Rozwiązywanie każdego pomieszczenia w mieszkaniu będzie własnością dziecka, aby uniknąć swoje stanowisko centrowania, gdyż w tym przypadku istnieje zagrożenie niemowlęcia egoistycznych skłonności i pragnie kontrolować starszy. Negatywny wpływ na bilans energetyczny dziecka i zostały umieszczone naprzeciwko drzwi frontowych lub pokoju rodziców. W pierwszym przykładzie wykonania, użyteczna energia po prostu wyparować zewnątrz mieszkania, a w drugim – w celu osłabienia pod ciśnieniem rodzicielskiego. Ze Wschodu jest symbolem duchowego wzrostu i rozwoju, wschodni miejsce dla dzieci jest uważane za idealne. W pokoju, wyposażone w sąsiedztwie rodzica, dziecko poczuje bezpieczeństwo i wolność w tym samym czasie.

Nie zaniedbuj i takie niuanse jak wielkość i kształt dziecka. Proporcjonalności, przestronne i poprawna forma przestrzeni pomieszczenia zapewni swobodny przepływ energii twórczej i znajdzie się w jego murach sprzyja zdrowiu dziecka i rozwoju. Należy pamiętać, że z punktu widzenia Feng Shui obecność więcej niż dwóch okien ułatwia absorpcję energii użytecznej i wszelkiego rodzaju murów, które blokują jego ruchu.