Azarenka Šarapovová w finale Australian Open

Melbourne. Białoruska tenisistka Wiktoria Azarenková został pierwszym finalistą singli kobiet w Australian Open w Melbourne. W półfinale jak zaszczepionego trio on konsultowany obronie mistrz belgijskiego Kim Clijstersovou (11) w 2:12 h po trojsetovej bojowym 6: 4, 1: 6, 6: 3 i sobotę będą walczyć o pierwszy tytuł Grand Slam.

Azarenka, Szarapowa jak jest tylko jedno zwycięstwo od tego, po turnieju został zastąpiony przez daňků Caroline Wozniacki w pozycji światowego lidera. Australian Open końcowy wyczerpujący wie. Zobacz galerię zdjęć & gt; & gt;

Azarenka przetwarzania pierwszego wielkoszlemowe końcowego zawodowej rozpromieniony satysfakcji. „Kiedy mečbaloch miałem wrażenie, jakby moja ręka ważył 200 kg i ton ciała. Wszystko mi drżał, nie wiedziałem, co się dzieje.Kiedy przeliczone drugi punkt dopasowania, wszystko mi opadła i czułem się tak wielką ulgę, że chciało mi się płakać. Wiele mnie mówiąc, że był psychicznie niestabilny i nie można wygrać duże gier. Dzisiejszy pojedynek potwierdził, że choć jestem młody i emocjonalne, psychicznie jestem dużo silniejsza. Jestem dumny, że walczyłem o każdą piłkę. „Powiedział Azarenka w pierwszym wywiadzie tuż przy sądzie.

Clijsters po półfinałowej porażce nie krył rozczarowania.” W ciągu ostatnich dwóch tygodni byłem w Melbourne umieścić w nim wszystko, ale to nie działa, której żałuję. Mecz przeciwko Azarenka był bardzo napięty, postanowił kilka piłek. Na początku trzeciego seta byłem w uprzywilejowanej sytuacji, ale brakowało mi go. Victoria udało się poprawić kluczowe momenty. Grała bardzo dobrze, agresywny, bardzo zróżnicowane przez sąd.Jego zwycięstwo jest zasłużone „, powiedział Clijsters mediów. Szarapowa pokonała Kvitova

W sierpniu Azarenka będzie rosyjski Maria Šarapovová. Champion Melbourne od 2008 do półfinału jako rozmieszczone cztery konsultowany drugie sprzężenie Czech Petra Kvitova w trzech setach 6: 2, 3:.. 6, 6 4.

Szarapowa odplatila sierpnia klęsce ubiegłorocznego Wimbledonu finale Jest sobotni mecz przeciwko Azarenka będzie również kierować w stanie odpowiedzieć światowego lidera

Szarapowa po finalistów trudno znaleźć słowa. „To zajmie kilkadziesiąt minut przed Zdaję sobie sprawę, co osiągnąłem dziś. W trzecim secie I jej zdaniem musiał wielokrotnie odwrócić się od 15:40.Byłem w trudnej sytuacji, ale zawsze udało się utrzymać serwis.

wynik 5: 4 ja najbardziej skoncentrowane na powrocie. Petra doskonale podawać, ale w kluczowym GEME wyszedłem kilka wielki powrót i to było kluczem do zwycięstwa. W tenisie, to idzie tak, że nawet jeśli nie gra najlepiej, często można znaleźć sposób, aby wygrać mecz. Dlatego ten sport, który kocham, „powiedziała Szarapowa w pierwszym wywiadzie tuż przy sądzie wynikiem – Singiel – półfinały:.

W meczu pomiędzy Clijsters i Azarenka postrzegane przez odbiorców w Rod Laver Arena od pierwszych minut tenisa wielkim poziomie.Belg po utracie początkowy zestaw drugim akcie była hartowana do administracji i do returne i dostał go wyraźnie na ich korzyść.

Azarenka Jednak przed podjęciem decyzji zestaw był w stanie zmobilizować i łatwą okazję na objęcie prowadzenia 4: 1

Clijsters dzięki ogromnemu wsparciu australijskiej publiczności nawet zmniejszona do 3: 4, ale w ósmym GEME ponownie stracił PODANIA Azarenková mają w ich własnej grze usług przeciągnięty do pomyślnego zakończenia. „Vika” przekształcone rzędu drugiego punktu dopasowania.

Szarapowa w pierwszym secie meczu z Kvitova wielkiej returnovala od stanu 2: 2 zdobył cztery perełki w serii i wygrał go wyraźnie na ich korzyść, w drugim akcie Czeskiej jednostkowej poprawiła zgłoszenia i zwrotów, po szybkim Oderwanie zbudowany prowadzić 4: 1 i zmusił trzeci akt.W nim, dwa półfinały aktérky wyciągnął na każdym spotkaniu.

wynik 4: 4 Kvitova podawania prowadził w wyczerpujący 30: 0, ale Szarapowa wygrał cztery w rzędzie Shaman i zespół końcu do pomyślnego zakończenia. W dziesiątym GEME przetwarzane przez serwis Kvitova pierwszym momencie meczu.