Asian Cup 2015: Podsumowanie ćwierćfinały

Puchar Azji 2015 półfinalistów już ją zna, a cud cudów, brakuje wśród nich obronie mistrza z Japonii.Niebieski Samurai w rzutach karnych przerastają Zjednoczone Emiraty Arabskie, które wraz z Iraku w piątek dość niespodziewanie po wszystkim, podniósł prestiż dotychczas rozczarowujące Arab reprezentacja…

Podstawowe grupy na Bliskim Wschodzie są rzeczywiście po raz kolejny potępił i tam stosunkowo dobre powody.

Katar w Australii nie mógł nawet budować na genialny 2014 roku, a podniesienie jakości lig krajowych, Arabia Saudyjska wielokrotnie eksplodowała – iw tych grupach, gdzie ostatecznie rozwinęły zarówno arabskie żelazka w ogniu, w rzeczywistości, w praktyce, nie był nawet wyborem.

Bliski Wschód tam po prostu musiały zmienić kolor na zielony, a jednak w jakiś sposób mówi, że zarówno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Irak zajmują drugie miejsce.Bardziej zaskakujące, dlatego teraz zarówno radość nároďáků może wydawać – tym bardziej, gdy udał się na pozornie nejsuverénnější uczestników obecnego przebiegu mistrzostw…

Korea Południowa – Uzbekistan 2: 0 po dogrywce

popularna historia Uzbekistanu twierdzi, że ten zespół Azji Środkowej nie za każdym razem dostaje się trudne. I byłoby to możliwe, aby zobaczyć ćwierćfinale mecz i ruinę. Ale strata nie jest jak przegranej, i tam naprawdę nie ma nic nieprawidłowego.

Trener Kasymov faktycznie Uzbeków twardszy neoblomnější chłopców – i nie Ahmedovova uraz po pół godzinie gry, który wie, jak to się skończy cały wynik

Odil Ahmedov znowu był całkowicie. istotną częścią tego ćwierćfinałowym jedenastej.Do ciągłego (i opcjonalnie) Džeparovovu nieobecność Ahmedov ponownie pociągnął opaska – znowu był też silnikowi wspomagania szeroki Uzbekistanie.

Piłkarz Krasnodar był bardzo agresywny na początku Białych Wilków, pełny presinku nawet niektóre z tych ostrzejszych faule oraz ich znaczącej przemijania i seběhy Lime przeciwnika również niezwykle przyczynił się również do ofensywnej sile zespołu Azji Środkowej.

Ahmedovovým Ale z nagłym wyjazdem oczywiście coś się zmieniło; radykalnie zmieniło.

Uzbecy nagle wszedł w głąb pola i aktualnego ciśnienia platoński (lub terytorialnym dominacji) Koreańczycy powoli zaczęła się zmieniać w prawdziwym niebezpieczeństwie.Na szczęście dla Kasymov najmniej doświadczony bramkarz Nesterov po słabe występy w fazie grupowej w odpowiednim czasie, aby odnaleźć utraconą formę i wraz z doskonałą środkowy obrońca Ismailov przecież przeciągnięty meczu w doliczonym czasie.

City of Melbourne, który miał pięć meczów uwzględniane służąc niesamowite 22 goli w ten sposób technicznie stał się areną pierwszego losowania turnieju – i zupełnie nieoczekiwane bezbramkowym remisem.

Na oba cele ostatecznie musiał zająć się ledwo widoczny Son Heung-Min, co w obu przypadkach korzystają z doskonałych ekstremalnych kontrataków stworzył dobrą pracę (first-Jin Kim sua następnie Cha Du-Riho); iw obu przypadkach zamiast po prostu spontaniczne uroczystości wyczerpany, upadła na ziemię.

To nie jest jeszcze całkiem zaskoczony jeśli ta walka na pewno należał do tych ogólnie nejfyzičtějším mistrzostwo.I rzeczywiście powoli zaczyna być Evergreen wszystkie konkursy z udziałem Korea Południowa Uli Stielikeho.Jeśli Taegukovi wojowników, zanim będą mogły być krytykowane za to, że nie może wygrać „brzydki sposób”, tutaj na turnieju im jeszcze problem robi absolutnie nic.

Najbardziej widocznym atakujący jest przecież pierwszy i drugi rząd wpadł koń pociągowy Lee keun ho; ich największa gwiazda nagle odkrył w Japonii od niepamiętnych czasów bezpański, bramkarz Kim Jin-Hyeon; a ich największą wsparcie – lub nawet kręgosłup – niezawodne dwukrotnie oś składa się z Ki Sung-yong-Park Joo-ho, gdzie szczególnie ten ostatni po transformacji z piorunami od lewej obronie pojawia się niespodziewanie dojrzały, stabilny wydajność

<. p> niemiecki trener został również w tym samym czasie, jak się wydaje, znalazła właściwą parę formuła stoperské po stopniowo odrzucony zarówno jego pierwszy wybór, a pojedynek z Australii postawić choćby na konstruktywną Kim Young-gwona wraz z doświadczonym, aby cokolwiek zmienić nekomplikujícím Kwak Tae-hwim.

A to się opłaca, rzeczywiście – ale Korei Południowej dotarł do półfinału bez odebranego cel jako pierwszy zespół w historii mistrzostw.I dopiero wtedy udało się do Arabii Saudyjskiej w ciągu jednego roku Cup (1988) neinkasovat w większej liczbie meczów – pięć…

Chiny – Australia 0: 2

Więc Tim Cahill jest nadal w środku.

Mimo, że jest to dla niego jeszcze w Pucharze Azji trwało dość różne, w odpowiednim momencie z 35-letni weteran ponownie podpisany przez słowo i przez dwie bramki po przerwie, mimo wszystko zamarło niezwykle trudny do Chin doskonały bramkarz Wang Daleiem i tradycyjnie nieskazitelnej Stopera Zhang Linpengem czoło

, aby lepiej zrozumieć, dlaczego Cahill wstępnego do Socceroos tak ważne, tylko wziąć się za ręce po aktualnych statystyk po początkowym akcie. pierwszy wykres, który rejestruje akcenty z piłką wszyscy rezerwiści australijskie (którzy ledwo zbliżył konkurencyjny wapniowa); Po drugie, kolejny rysunek, który przemawia do zmiany jednego chińskiego starciu jakoś stref niebezpiecznych; i wreszcie również prosty Zwracając uwagę, że żaden z ośmiu australijskich ośrodkach przed przerwą nie znaleźliśmy swój adres.

Ponadto, należy zauważyć, że w tym samym czasie krajowy nieco spalone i tylną, które miały szczególnie duże problemy z fantastyczny przyspieszenia Wu Leih.W sumie, prawdziwy chiński Mata Ryan dokuczał tylko wręcz sporadycznie – ale było to w dużej mierze ze względu na absolutnie bohaterski wydajność Trent Sainsburyho.

Tylko korek 22, który w ubiegłym roku do urazów lub udał się do mundialu, udało liczną wahanie szokująco złe ukochany kapitan Jedinak; wchłonąć dodatkową dawkę obciążenia przy braku jego współpracowników Spiranovic stabilne (w obecności Wilkinson nieco chwiejny); i zrobić go bardziej za każdym razem w spotkaniu z eksportu obrony i promowania odejście.

A prawdziwie wszechstronna prezentacja jednego nieoczekiwanych Socceroos wsparcia…

Iran – Irak 3: 3 (6: 7 w rzutach karnych)

najbardziej ekscytujące, najdziksze i chyba najbardziej kontrowersyjne ćwierćfinały w historii wielkich turniejów?Nie byłbym zaskoczony.Jeśli kiedykolwiek miał w stu procentach prawdziwe cliched Zauważając, „Ta gra miała wszystko”, a następnie w prawo w tej sprawie.

Sędzia dla siebie: mamy egocentryczne sędzia wykluczeń zawodników po přifilmovaném jesienią żółte karty do bramki siedem Irakijczycy od kary dwukrotnie celowanie strukturę goli, cztery kluby w przedłużeniu jednego bloku Jahanbakhshe niesamowite i wreszcie rzutach karnych po pomyślnym Mahmoudově próbie ala lalka Teymourianově szczęśliwym mol i okrutnego pręt, który w końcu złamał serca wszystkich irańskich fanów – i nejednomu neutralny

Poważnie. ten pojedynek był coś emocjonalnie tak męczące, że nie może pozwolić na zimno być może nawet największym cynikiem pod słońcem.

Oczywiście, uszkodzone Irańczycy byli na huśtawce, kiedy trzeba taki korek Pouraliganji pierwszy głupio spowodował rzut karny w głowę Sama następnie wyrównane.Canberra stale eksplodowała, a następnie ponownie zatrzymując. Niespotykane.

Niestety, jeśli to konkurencja w przyszłości stanie się absolutną klasykę (co ja osobiście wątpię), to zostanie wykonana częściowo na krajowej skandaliczne występy sędzia Bena Williamse.

pierwsze dość intrepid Irańczyków wyrzucił w 43.Mehrdad Pooladiho wykluczenie minut do dwóch żółtych przestępstw, z których oba okazały się przynajmniej surowo – podczas gdy sam środek może być dłużej stosowane, oraz z drugiej strony, jeśli skoczek Younis Mahmoud Ahmed Ibrahim bezmyślne korkiem.

Aby dodatkowo gorsza, powtarzane strzały następnie wykazał, że Arbiter Po pierwsze, ani sobie sprawę, że Pooladiho raz żółtą (zaledwie 20 minut), a czerwony kartonek zwrócił, tylko wtedy, gdy przejechał histerię Irakijczycy.

Ze wszystkich Najsmutniejsze wszystkim jest ponadto, że to hańba mogłyby zapobiegać bez problemów.Williams był wcześniej miejscowy mecz Iran zdecydował się mu się pod ostrym ostrzałem krytyki Queirozovy – co od razu nasuwa się pytanie, dlaczego ten ćwierćfinał kiedykolwiek nominowana w pierwszej kolejności.

Na górze – jak w tym filmie świadczą najbliższych trzech byłych piłkarzy doświadczenie w A-League – Williams wyprzedza reputację kogoś ich krytycy (w przeciwieństwie ukaranych zawodników) zapamiętaj i nie mają problemu z nimi po całej zamian z zainteresowaniem.Który być może był tutaj.

Wszystko to „Hit Parade” w końcu miał dość zabawne sequel do sieci społecznościowych, gdzie wielu ubogich-Williams imiennik mieli Facebook w ciągu najbliższych godzin, aby odzwierciedlać liczne ataki dopálených Irańczyków.

A to gorzka porażka po prostu lubią niech przedstawicieli irańskiego wyprawy.Zmieniają natychmiast złożył skargę gracza startowego Abdul Zahry, którzy podobno wcześniej w irańskim klubu Traktor Sazi nieudanej kontroli antydopingowej, a może nawet powinien wstrzymać cały parasol organizację FIFA. (Który zawodnik sam stanowczo zaprzecza).

Tu jednak najprawdopodobniej jest to tylko gest rozpaczy, który Persowie rzeczywiście popełnione w przeszłości, i to oczywiście ma realną szansę na sukces, jeśli tylko dlatego, że ma FIFA zbadanie cała sytuacja ma ograniczoną przestrzeń

Mimo to, Carlos Queiroz opuścił niczego przypadkowi, a w poniedziałek po południu zamiast zaplanowano sesję treningową…

Japonia – Zjednoczone Emiraty Arabskie 1.: 1 (4: 5 w rzutach karnych)

w zeszłym tygodniu opiekun UAE Youssef Naser wykazały znaczącą różnicę między tym eskadry Mahdi Ali dwa poprzednie pozycje mA, który sam był częścią i które w rajdy elity kontynentalne źle spalone (ostatnio nawet bez jednego nacięcia) mančaft to idzie do każdego meczu „w oczekiwaniu na zwycięstwo.”

I okazało się tu też: Ali Mabkhout został pierwszym UAE čtyřgólovým strzelcem w historii mistrzostw już w siódmej minucie, natomiast dla japońskiej linii obrony pojawiła się razem około trzy razy początkowego patnáctiminutovce.I chociaż Japończycy w ostatnim suma ta przespała Procedura uruchamiania wstał, jego znaczenie powinno oczywiście nie należy lekceważyć.

Zjednoczone Emiraty Arabskie był wtedy pod wpływem płaskiej trzy podstawienia obronnej wycofał się nieco samobójczych skorupy obronnej i po prostu walczyć oprzeć silna presja japoński (na pocisku, który zakończył się 35: 3), a na końcu do nich, ale także ze względu na karabin wahanie Jokers nerozehraných Muta z Toyoda przyszedł…i Puchar Azji 2015 to wreszcie zarejestrował swoje nowe zwierzęta ogromna publiczność.

On Omar Abdulrahman, przez cały turniej osławionej członków różnego rodzaju narodowości, może natomiast w ćwierćfinale było tak wiele do zobaczenia i vice versa nawet rozszerzenia jego niechęć do utrudniać lub wręcz żadnego biegu SAE widocznie rozebrany (aby ją, a następnie składa się w strzelaniny, oczywiście).Jednak ten zespół ma coś do siebie i bez jego ciągłego odlewania.

Ponieważ wybór dorosły Mahdi Ali prowadzi od 2012 roku, przy czym większość graczy wcześniej gwintowanych w kategorii juniorów, pokazy Al- Abyad rzadko widząc konsystencję i gotowość do walki o siebie.

Tylko dwa z największych gwiazd zespołu – Ali Mabkhout z Omar Abdulrahman – na przykład, są najlepszymi przyjaciółmi ze sobą, co jest ich częsta współpraca, by tak rzec ślepo miło zobaczyć.A może cytowane bramkarz Youssef Naser (dawniej notorycznie ekspres kłopotów, obecnie kapitana i kojący element) i napastnik Ahmed Khalil (potencjał wreszcie wypełniania) jest również dziełem popularnego trenera tylko skorzystać. – w wyniku rosnących zespół

Arabian zespół jest po prostu pełne ciekawych twarzy z dodatnim krzywej wydajności, co z kolei całkowicie ważne dla Japończyków.A po drugie, w odniesieniu do całego zespołu, który przez długi czas słaby w jednym miejscu, bez żadnego planu B i tegorocznej ASP nawet oznaczało dziwny powrót do okadaikowego ery World Cup 2010 (minus zdecydowanym korkiem, minus czynnik zaskoczenia w osobie Hondy jako fałszywe dziewiątek…).

Po pierwsze, kwestia osób stojących, które mogą być konieczne, aby wyznaczyć Eiji Kawashima, ale przede dlatego Shinji Kagawa.Turniej zostanie grał wszystkie 390 minut, ale to ledwie zasługuje – i wreszcie faktycznie uznać za doskonały pokaz złośliwości Aguirre każdy niechęć do obracania. (Przypomnijmy, że meksykański trener zbudowany identyczną jedenastu i czwarty mecz z rzędu).

Dortmund powracający spędził większość turnieju w wiecznym cieniu Keisukeho Hondy, a obok jego nikłe ofensywie korzyści było żadnej korzyści lub folder obronny Zespół, gdzie oczekiwano odrzuciły takie starzenie wsparcie tandem Endo-Hasebe.A następnie w finale było jakoś symboliczne, że Kagawova dmuchać na pręty uszczelnione rewelacyjnie wcześnie japoński wypadnięciem

To nie była tylko jego turniej.; i nie tylko dla niego jest teraz zadaniem jest złapać nos i wycisnąć wyimaginowany przycisk „reset”.

Po tym wszystkim, solidny siedmiu członków piątek Aguirre zgłosić cztery lata temu w Katarze do Japonii zdobył złote medale, a to byłoby właściwie do tego gangu należy liczyć nawet tylko Kagawa (2011) z Učidou (2015), który zakwestionowanych mecze / po prostu brakowało w turnieju z powodu problemów zdrowotnych.

Tak, ciągłość jest miłą rzeczą. Ale jak pokazały wyraźnie letnich mistrzostw świata – w tym przypadku, bo może trudno polegać…

Strona główna Podział Półfinał mecze:

26-ty Pierwszy 10:00…Korea Południowa – Irak (Sydney) 27-ty główna Pierwszy 10:00…Australia – Zjednoczone Emiraty Arabskie (Newcastle)