Amerykanie złożyli formalne zastrzeżenie dotyczące nierównego systemu wynagrodzeń

Stany Zjednoczone obecnie został gwałtownie potrząsa powodować nierówne nagrody dla przedstawicieli obu płci.Natychmiast pięć gracze prowadzeni przez bramkarza Hope Solo i najlepszego piłkarza minionego roku Carli Lloyd nawet sąd federalny złożony formalny pozew przeciwko ciała nadrzędnego US Soccer która administruje dwa główne zespoły narodowe…

Akcja specjalnie podkreśla szerzący zapłacić dyskryminacji, gdy nawet najlepsi gracze w kraju podobno zarobić tylko 40% wynagrodzenia elitarnych piłkarzy.

Jest to pomimo faktu, że reprezentacja w ubiegłym roku, prawdopodobnie zarobił 20 milionów dolarów więcej niż mężczyzna, który prowadzi również o tej samej ilości widzów.

„Liczby mówi wyraźnie, „ paczka jest jego bezkompromisowy deklaracja słynnej bramki Hope Solo, ” jesteśmy najlepsi na świecie, mamy trzy mistrzostwa świata tytuł w czterech złote olimpijskich, a ludzie coraz lepiej zapłacić za samo uczestnictwo, a my wygrywamy. „

” składki na triumf (ostatni) mistrzostw świata, mamy 1,8 miliona dolarów, które mieliśmy do podziału pomiędzy 23 graczy.Mężczyźni o porażce zrealizowane znacznego osiem milionów podczas odbierania miliony dolarów dla każdego wydobytego punktu na mundialu, „ narzekali dalej Hope Solo.

preludium do tego działania, czy to w bojkocie grudnia, kiedy reprezentacja USA odmówił grać Hawajska przyjazny mecz na sztucznej trawie.

„Man on artysty nigdy nie zobaczyć. Nie widzisz MS grać na sztucznej trawie – nawet jeśli wielkie kluby przyjść do Ameryki, aby grać na stadionach ze sztuczną trawą, leżał tam dla nich normalne „ rozpaczał po 34 roku życia weterana

Cały protest reprezentacja jest dość. terminowe, jak to jest po prostu dzień po USA męska wybór U23 po raz drugi z rzędu nie udało się próba zakwalifikowania się do olimpiady.Amerykański kontrast, w Rio de Janeiro będzie bronić zwycięstwo.

Fotbalistkám dlatego też otrzymała znaczne wsparcie od swoich męskich odpowiedników. „My sami mają podobną walkę doprowadziły po wielu, wielu lat, a już na pewno wiemy, jak się czują. Przez długi czas czuliśmy mało i że sami negocjowane ugody,” powiedział, na przykład, bramkarz Tim Howard.

cała sprawa jeszcze nie tylko bohaterów wojujących prawo na polu; ale także o ludzi na ławce.Trener Jürgen Klinsmann starszy wybór na rok 2015 miał kieszeni 3,2 miliona dolarów, podczas gdy trener mistrzów świata Jill Ellis w tym samym roku, z korzyścią na 185 do 215 tysięcy.

Reakcja z US Soccer daleko przyszedł tylko z jego prawnik Russella Sauera, którzy, na przykład, twierdzi, że zespół US dwukrotnie generować większe zyski. Ponadto chodzi dziwne, że unia nawet 2013 zawodniczki nie protestował podczas procesu zatwierdzania systemu rekompensat.