Ale to nie jest tak, mebli, ale fakt

Ale to nie jest tak, mebli, ale fakt, że pokój dziecięcy powinien być to dziecko, i przeznaczone do wieku dziecka. Tylko wtedy twój syn lub córka będzie miłował pokój, utrzymać go w porządku i że najważniejsze – aby czuć się w nim komfortowo, wygodne. I to jest bardzo ważne dla stanu psychicznego dziecka i edukacji.

Jeśli zdecydujesz się wyposażyć pokój dla wszystkich zasad, a następnie słuchać rad psychologa. Oni monit, że chcesz być w pokoju dla dzieci w różnym wieku.

2dc8308a33f2c653683cebe6cbafc4dc

Dla dzieci w wieku do trzech lat, nie kupić zbyt drogie designerskie meble, nawet jeśli masz takie możliwości. W tym wieku, wszystko musi być bardzo proste i zwięzłe, a przede wszystkim należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo dzieci. Tak więc meble powinny być ostrych naroży i musi być wykonana z materiałów przyjaznych środowisku. Jeśli zdecydujesz się kupić meble z perspektywą kilku lat, można kupić transformatory, na przykład, jako łóżko kupić łóżko, które zamienia się w kanapie – może służyć do 5 lat.

Minimalny zestaw mebli w przedszkolu dziecka do trzech lat – łóżeczko z barów, stół do przewijania lub miejsce służące do zmiany, komoda lub półki na ubrania dla dzieci, po 6 miesiącach – krzesełko, w razie potrzeby – Piechur, kojec.

Kolor wnętrza dziecka wybrać pastelowe, miękkie, ciepłe, nie jasne.

Opinia dziecka w wieku od trzech do sześciu lat przy wyborze mebli i krajobrazu przedszkole jest już liczyć, i ważne jest, aby wziąć pod uwagę ich interesy w projektowaniu pokoju. Dziecko w tym wieku trzeba biurko i krzesło do pracy twórczej. Łóżko jest lepiej wybrać niski, ponieważ dziecko może spać niespokojny i może spaść. Wymaga półki do przechowywania książek, kontenerów zabawki. Należy pamiętać, że dzieci bardzo lubią różnych pojemnikach w postaci zabawek, skrzynie i tak dalej. N.

Byłoby miło mieć własny miniaturowy krzesło, gdzie dziecko może się zrelaksować, oglądać telewizję i tak dalej. N

Dziecko w wieku od siedmiu do jedenastu lat już uważa się za dorosłego. Początek życia szkolnego znacznie wpływa na interesy i wygląd pokoju. Po pierwsze, uczniowie już potrzebne poważne stół i krzesła z oparciem, a przestronne szuflady lub półki na książki i zabawki. Po drugie, tu przyjdzie przyjaciół dziecka. A więc, potrzebujemy więcej miejsc, które nadają się jako poduszki kanapy, podłogi.