AHL testowany rozszerzenie trzech przeciwko trzem. Chcą przycina naloty

Bratysława. Odbiega wskazuje ruch uchwytu. bramkarz zespołu Viktor Fasth porusza. Słowacki napastnik jednak przesuwanie krążka na przeciwną stronę i strzela zwycięskiego gola. Zatem Tomáš Tatar zdecydował w marcu o wygranej Detroit nad Edmonton.

A podobne cele mogą być w NHL wkrótce będzie znacznie mniej. W konkursie rolniczej AHL testowany rozszerzenie trzech przeciwko trzem. Dzięki nim, powinno znacznie zmniejszyć liczbę meczów, w których zwycięzca decydują rzuty karne.

„Hokej to sport zespołowy.Jeżeli istnieje możliwość, aby zakończyć pojedynek jako zespół zamiast porównując indywidualne umiejętności, to lepiej w ten sposób „, mówi trener New York Times Binghampton Senatorowie Luke Richardson.

AHL nawet ostatni sezon po zakończeniu regulaminowego czasu następuje przez pięć minut rozszerzeniem czterech graczy przeciwko czterem. Jeśli nie jesteś w nim każdy zespół nestrelilo zwycięskiego gola, sędziowie oddzielić nájazdy.Sedem minut

Teraz przedłużenie trwa siedem minut. Zespoły rozpocząć go z czterech zawodników. Kiedy trzy minuty upłynąć od następnego przerwy w grze został postępuje tylko trzech. Aż do końca.Jeśli uzna, następnie oddzielnych nalotów.

„zestawienia wreszcie będzie bardziej prawdopodobne, aby zdecydować, co jest uderzająco podobna do tych sześćdziesięciu minut, że wszystko to zostało poprzedzone”, mówi hokej korespondent Greg Wyshynski.

rozszerzenie zapewnia trzy przeciwko trzem z mniej graczy więcej przestrzeni do mieszania i poszczególnych zasobów. Oni badano najpierw w ubiegłym roku w meczu młodych utalentowanych graczy hokej Dallas i Minnesota.

„To było bardzo zabawne. Dzieci jechał w górę iw dół, są szanse rzucić z jednej strony na drugą. Wow „, powiedział internetowa Yahoo!asystent Sport dyrektor generalny New York Rangers Jeff Gortona.Možno NHL Ciąg dalszy artykułu należy do dodatkowej zawartości Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 Zamówienie € 1,80 € więcej, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone

Sponsorem wpisu jest producent mebli Babymeble.pl, który oferuje m.in. łóżka dziecięce z drewna litego